Bir bakista sem 2226cc nsa yüksek güvenlik parçalayici

SEM 2226CC NSA yüksek güvenlik parçalayici karsilayan veya asan performans gereksinimleri, NSA / CSS Özellikleri 02-01 ve NSA Degerlendirilen Ürünler Listesi (EPL) islem görmektedir. Güvenlik Koruma Sistemi (SPS) kaza ve / veya fazla besleme önlemek için ek bir güvenlik özelligi olarak yem açilis elektronik kontrollü Is güvenligi flep oldugunu. Özel siparisler, Otomatik duragi – – Ayrica SEM 2226CC En Yüksek Güvenlik / Çapraz Kesim Kagit Ögütücü olarak bilinen kagit sikismalari, için çanta kapi / tam açik, Otomatik Ters, Semshred Bu 220V ve uluslararasi gerilimler mevcuttur geçis basina 8 sayfa, kadar döküntüleri olabilir 2226CC, Model Numarasi: SEM 6252226CC.

Hizli bir genel bakis

* Sem 2226cc yüksek güvenlik parçalayici
* Dod onayli
* NSA / css özellikleri 02-01 karsilar
* NSA degerlendirilir ürünler listesi (epl) yer
* Güvenlik koruma sistemi (SPS)

ek bilgi

Almanya: üretilen
Manuf parçasi # 6252226cc
Model 2226cc
agirligi 102.0000
boyutlari 34.5 “h x 19.5” W x 18.5 “d
beklenen gemi tarih 1-3 gün
nakliye agirligi 102
parçalari, kesme biçaklari 1 yil, 90 gün isçilik garantisi 1 yil
shred kategori yüksek güvenlik
Tipi yüksek güvenlik Cut
güvenlik düzeyi 6
genisligi .8 mm parçalamak
uzunlugunda 4mm parçalamak
sayfalik kapasite 6-10
bin kapasitesi (gal) 30
bogaz boyutu 10.25
parçalamak olabilir: kagit
beygir gücü 1
sürekli motor yok
istege bagli otomatik yaglayici
gerilim (standart) 115v
NSA NSA / css spec 02-01 onayli
özel bilgi NSA onayli

New York kosusturma bulunan Mono Machines LLC SEM Imha yetkili saticisidir. Essiz sözlesmeleri sayesinde biz maliyetleri azaltmayi ve çevresinde DÜSÜK FIYATLARI teslim, üretici depo dogrudan gemi edebiliyoruz.

Biz mümkün olan en düsük fiyata en iyi hizmeti sunmak için çalisiyoruz. Biz çogu ürün için mevcut ürün uzmanlari var. Herhangi bir soru veya olabilecek kaygilari ile bizi arayiniz. Biz çok bilgili çalisanlar ile görev ve ihtiyaçlarini karsilamak için sabirsizlaniyoruz.

Sadece birkaç sayfa bir gün veya saatte yaprak yüzlerce parçalamak için ihtiyaciniz olsun, SEM Dogrudan size uygun bir kagit parçalayici veya parçalama sistemine sahiptir. Asagidaki en popüler modelleri bir seçim. Çogu uygulamalar için uygundur. Eger modeli sizin için dogru oldugu konusunda herhangi bir sorunuz varsa, bizi arayin ya da bize uygulama hakkinda birkaç özelliklerini içeren bir e-posta gönderebilirsiniz.