bizim ofis mobilyalari ile vaaz ne pratik

Son birkaç yil içinde, MAiSPACE en saglam bir is plani, deger odakli ürün ve güçlü satis kendi patlayici büyümesine katkida bulunmustur. 2.005 MAiSPACE sonunda, müsterilerine birçok gibi, çok da sirket merkezi için küçük ve yeni, daha büyük alan umutsuz ihtiyaci vardi. Bir depolama / dagitim merkezi ve birinci sinif bir ofis alani (bir showroom, egitim tesisi ve açik ve özel ofisler dahil gerekli olan) iki olarak islev olabilir piyasada uygun tesislerin eksikligi ile, sirket görevlileri bir bir müthis bir yer buldu Temel, ham depo kabuk. Potansiyel belirgin oldu ve sirketin bu kadar çok baskalari için yaptigi gibi kendileri için alani dönüstürmek için bir sans verdi.

Birçok açilimlari ve hareket, tüm geçis tamamlamak için ayrilan kesinti miktari oldugu gibi Konferans Odasi sadece birkaç hafta oldu. Projenin “her zamanki gibi is” müdahale olmaz hayati ve geleneksel tatil sükunet sirasinda gerçeklesmesi aday oldu. MAiSPACE kendi satis modeli basina, kira müzakereler binanin konut ön elektrik, sihhi tesisat, yangindan korunma, HVAC, tavan ve isik temel demirbaslar bir 5000 metrekare “sicak kabuk”, ofis alani olusturmaktir kabul ev sahibi ile sona erdi . MAiSPACE içine tüm alani dönüstürmek basardi

Metrekare basina sadece 15 $ bir tüketici maliyetle Sekreteri Danisma tamamen mobilyali ofis. Etkili off-modüler tasarimi ve tavan (kapilar dahil) zemin gitmek istiflenebilir çerçeveli kendi sistemlerini ürünü kullanmadan, özel ofisler, konferans alanlari, egitim odalari, ergonomik sandalye ve bir resepsiyon alani hizla sekillendi. Is Istasyonlari ortaya koydu ve güç vardi. Çünkü plug-and-play baglanti, kablolama yatiyordu-ve sektördeki en büyük kapasiteli içeren patentli bölge dagitim sisteminin, sistem çok kolay bir ag ve güç gereksinimleri destekledi. Kablo çalisir kurulum hizli ve verimli hale, yapi elemanlari ile, havalanma paneli kesimleri arkasina koydu birlikte degil ve avlanir, çünkü yönetmek ses, veri ve güç kablolari MAiSPACE ile bir çirpida oldu.

Ofis Hücreleri ve ürünün fonksiyonel ama güzel degil sadece oldu. Sinif 2 ve 4 kumaslar, metalik boya, laminat ve kaplama fayans, buzlu ve seffaf cam, Coverseal ve kaplama çalisma yüzeyleri çesitli kullanarak, MAiSPACE tesis boyunca tasarim bütünlügünü koruyarak çesitli is gücü ihtiyaçlarini kurmak ve tanimlamak için basardi . Siparisin verilmesinden sadece 6 hafta içinde, yeni sirket merkezi isleyen ve ziyaretçi karsilama, açikti. Bu yüzden “Neden MAiSPACE?”, Sordugunuzda Biz burada baska olaganüstü kaliteli ürün ve teknoloji özellikleri ve essiz tasarim ödüllü ile düsük maliyetli olsun hiçbir ki, toplam güvenle söyleyebiliriz. Biz kaniti yasiyoruz.