dis kaynak ve bu bilgi olmadan basarisiz.

Tabii, dis kaynak ileri is hareketli bir araç oldugunu biliyor olabilirsiniz, ama size deger için para almak emin olmak için dikkatli olmalisiniz yüzden onun asagi tarafi vardir. Internet serbest bir sürü geçit, ama hepsi, basari çevrimiçi ulasmaniza yardimci olmak için yeterince iyi. Bu nedenle, bir internet pazarlamaci olarak, profesyonel veya acemi olup olmadigini size basari online istediginizi alma amacina ulasmak, böylece dis kaynak esaslari ile kendinizi tanitmak gerekir.

Çogu Internet pazarlamacilar kendi kendilerine her seyi yapmaya çalismakla hata yapmak ya da onlar fason kime olanlarin yetenegini tespit etmek mümkün degildir çünkü dis kaynak, onlar, onlarin deger için para alamadim.

Isiniz, resim ve gelir size disaridan ne zaman, söz konusu bu yüzden sonuç beklentilerinizi kadar yasayacak belirlemek, böylece size dis kaynak vardir ne saglam bir kavrayisa sahip oldugundan emin olun. Yoksa, amaciniz elde olmayacaktir.

Dis kaynak kullanimi ile basariya ulasmak için, size disaridan kime kisi ile iletisim kurmak gerekir. Eger çalisma yapilir nasil hiçbir bilgiye sahip olsa bile, size sonuç gibi bakmak istiyorum nasil fikri var ve bu yüzden ona bunu söylemek ya da onu gerekir. Sadece ona istediginiz ne düsündügünü üretmek izin için yeterli olmayacaktir. Ona biraz yön vermek ve onun çikis izlemek. Tereddüt etmeden nihai sonucu onaylama veya reddetme.

Eger beklentileriniz size kim yapmak net herhangi bir is dis kaynak, daha fazla daha iyi bir sonuç teslim sansini. Eger tercih ettiginiz renk olarak açik ögretim vermeyin bir tasarimci renkler tercih ettigi ögrenmek için akliniza gitmek mümkün olmayacagini unutmayin.

Bunu yaparsaniz, nasil onun kalitesini ölçmek mümkün olacaktir için, sizin hiçbir fikrim yok ne dis kaynak Hiç kuskunuz olmasin. Simdi bunu nasil yapildigini, hayir, ne anlamak gerekir sizin beklenen sonucu oldugunu anlamak gerekir demiyorum.

Son olarak, isveren ve isçi gibi, dis kaynak kime kisinin bir parasal degerlendirilmesi için yapilan bir sözlesme yürütülmesi, bu nedenle bir isveren gibi, is kalitesi ve zaman çerçevesi kendi ödeme kazanmak saglamak için size sorumludur belirli bir isi tamamlamak için gerekli. Bugün dis kaynak fikirler ayni zamanda çok eskiden beri is prensipleri ve bu çok basari sansinizi artiracaktir anlayis dayanmaktadir.