e-ticaret is plani – bir eylem plani

e-ticaret is plani

Bu online is girisim begins.The e-ticaret is plani hiç elde edilebilir gerçek degerinin hangi bir sey olmadan bir eylem plani vardir nerede. E-ticaret is plani yerine getirilmesi hizmeti yöntemleri için web sitesinin tasarim özellikleri bir dizi kapsayacak, bu özelliklerin her müsteri karsi agir bir önyargi ile mevcut en iyi olmalidir. Tüm e-ticaret is plani gelisir etrafinda ürün, online girisim basarili yapmak için belirli kriterleri yerine getirmek gerekir. Bunlar:

Homojenlik – ürün olsa farkli tedarikçilerden / kaynaklardan elde edilen homojen bir kalite ve boyutta olmasi gerekir. Bir mobil set ya da bir kitap olsun ögeyi baska bir yerde satin olanlar olumlu karsilastirilabilir olmalidir.

Eger ürün kolayca sevk edilebilir olup olmadigini ögrenmek gerekir online girisim baslatmak önce – ürün gemi yetenegi. Ürünün hantal ve çok kirilgan ise, bu olacak zor bir istir. Müsteri hizli ve inceligini ürün alamiyorsaniz, gevsek müsteri ve agiz reklam kelime tekrar edecektir.

Teslimat Maliyeti – benzer sekilde agir ögeler hafif ögeleri daha kapi adima teslim etmek daha fazla mal olacak. Teslim maliyeti bir öge satin almak için karar vermeden zaman müsteri kullanan karar önemli bir faktördür. Bu nedenle, mümkün oldugu kadar düsük maliyetli bu tutun.

Ürünün maliyeti – onlar gerçek magazalarda çok daha düsük maliyetle en sevdikleri ürünleri birçok olsun çünkü çok müsteri online alisveris çekiliyor. Sen tugla-harç piyasada ne en az yüzde 10 daha az maliyet tutmak gerekir.

Durumu – Eger yerinde ürün ile saglayabilir bazi tedarikçi (ler) ile olan iyi bir tie-up satmak ya da yapmak için teklif ürünün iyi bir stok var planliyorsunuz. Ürünün müsteriye kolayca kullanilabilir degilse – sonra ödeme islenir – Bir çok mutsuz müsteri olacak.

Hedef pazar – Belirli bir yas grubu, cografi bölgenin ihtiyaçlarini karsilamak için gerekli olup olmadigini düsünüyorum, ya da tüm dünyada tüm insanlar için kullanilabilir olmaktir.

Ödeme seçenekleri – büyük ölçüde ürünün satisi etkileyecektir size sunuyoruz ödeme seçenekleri ne tür.

E-ticaret is plani tamamlandiginda asamada, tüm bu ve daha basinda dogru bakilmaya gerekir.