e-ticaret sirri yasam

E-Ticaret tanimi: “Ticaret internet üzerinden yürütülen”.

Evet, E-Ticaret adi verilen bu basit bir kelime gerçeklestirmek için oldukça kolay geliyor, ama ana bir ömür boyu sürebilir, unutmayin.

Bugün online E-Ticaret isletmelerin çogu “Ma ve Pa” Ev Tabanli Isletmeler temelde küçük. Evet, bu dogru, “Ev Is Firsatlari” en Amerikan rüyasi her girisimcinin kalbine sicak bir parlaklik firlamistir ve yer var.

Büyük WWW orada E-Ticaret isletmeler birçok farkli türleri vardir, bazilari basarili, ama çok degil.

Digerleri yere asla terk ederken hiç, paketi en üstüne neden bazi E-Ticaret isletmeler havai fisek sorguladi mi?

Bazi isletmeler digerlerine göre sadece sansli oldugunu olabilir mi? Belki, bazi isletmelerin pazarlama kampanyasi baslatmak için daha fazla para var mi? Peki, bazi orada web yanilmak bu hiçbir yerden degerli müsterilerimize büyük miktarda miras ve kendi ürünleri üzerinde büyük para harcamak?

Bu yukaridaki soruya cevap olabilir.

Bazi yeni kurulan E-Ticaret web ürünlerini deli gibi satacak inanmak gibi görünüyor, ve insa halinde insanlar gelecek.

Peki, simdi yaklasik 40 yildir is sektöründe olmustur, basariyla zengin sahipleri ve benim kendi sahip oldugu birçok basarili isletmeler için is basardik. Ben her zaman hayatimda basarili insanlarla kendimi iliskilendirmek için çalistik.

Ben gerçekten basarili bir is sahibi olma sirlarini kesfettik inaniyorum. Ben düzenli olarak kendi isimi devam bile, hayatim boyunca birçok isletme inceledik.

Ben sürekli, benim omuz bakti izlerken ve dikkatli bir sekilde diger isletmeler basarili olmak için neler yaptigini gözlemleyerek var.

Ben sizinle paylasacagim bu sirlari bugün üç basit kelimelerdir. Bu dogru, üç basit kelime oldugunu dürüstçe onlara inanmak gerekir, basarili bir is için size rehberlik edecek.

Basari için yol olacak Bu üç anahtar kelimeler: Odak, Sebat ve Bilgi.

En Odak, ilk kelime de bir göz atalim.

Her basarili is bu tugla ve harç olsun kisi, ya da E-Ticaret, gerçekten hedeflerine ulasmak için kendi arzularini odakli olmak dayaniyordu.

“Odak” nin sözlük tanimi öncelikle insan gözü ile ilgili birkaç farkli anlamlari vardir. Tanimlari biridir: “etkili net bir görüntü üretmek amaciyla odak uzakligi ayarlamak için”.

Sen sürekli odak ve isiniz için en iyi kararlari için izin, böylece, kafanizda en net resim ödül için eldeki konuda görme ayarlamaniz gerekir.

Açikçasi hedef odaklanarak ayrica basarili bir sekilde arzularini ulasmak için ihtiyaç duyacagi tam bir güven saglayacaktir.

Sonraki kelime, Sebat: Bu kelime onu kendi üzerinde duruyor. “Muhalefet karsisinda devam”.

Bu kelimeyi kalici gelince her ne kadar iyi egitimli ve zengin olursa olsun, sadece önemli degil. Sebat Eger ayrilmaz bir parçasi haline gelmelidir, ve is günlük plani.

Eger muhalefet karsisinda sürekli yürüyen olacagini anlamak, is uygulamalari kalici olmalidir. Önde Bunu bilerek, basari için yol olacak zorluklari hazirlanmak için yeterli zaman saglayacaktir.

Her zaman ilk anda ezici görünebilir zor sorunlar karsilasacak. Bu sorunlar, dogru olsa da çözülmelidir. Bu iyi is adamlari olmak yapan seydir ….. Büyük Is Adamlari.

Sadece orada herhangi bir basarili kisi veya basarili sirket hakkinda bazi tarihi arastirma yapmak için zaman ayirin. Onlar kagit hurda parçasi üzerinde kendi is plani yazmak, kendi mutfak masasinda belki bir oda ofis, kalitesiz ahir, veya basladi kökleri asagi iz. Bu özenle hedeflerine ve veya arzulari gerçeklestirmek için kendi sebat olmasaydi bu ünlü kisilerin veya isletmelerin hiçbiri basarili asla olurdu.

Burada yine, kolay kelime, ama her sey zor olsun ne zaman plaka kadar adim gerektirir.

Hiç daha önce yapilan hiç bir sey yapmak için birini sordu mu? Kendi cevap hatirliyor musun? Muhtemelen vardi; “Ben bunu yapamam”. Bu ifade muhtemelen insanlar ile yabanci bir zorlu görevi üstlenmek istenir zaman% 95 kullanilir.

Herkes, onlarin aklinda somutlasan sebat ile, her seyi yapabilir.

Servet tarafindan saglanan en iyi egitimi olan kalicilik gücü olmadan basari garanti vermez.

Son olarak, son gizli kelime, bilgi geliyor.

Daha savaslar nedeniyle önemli askeri varliginin, ama yalnizca diger muharip saldirganlarin zayif veya güçlü yönlerini elde ettigi ilgili bilgileri degil kazandi edilmistir.

Bilgi güçtür ve güç bilgidir. Bu açiklamada bir inanci. Daha belirli bir konuda size edinebilirler bu bilgileri, size, arti olmak daha bilgili, güven düzeyi önemli ölçüde artacak.

Kendi içinizde Güven yalniz rahat isinizi girisim ile karsi karsiya olabilir daha fazla zorluklar üzerine almak saglayacaktir.

Is ile ilgili ek bilgi almak isteyen her zaman size yapilacaklar listesi günlük olmalidir.