e-ticaret temel üç sey önlemek için

Birlikte e-ticaret sitesi koymak için karar verdiginizde yapmak kolay bir kaç hata, henüz önlemek için kolay vardir.

Liste oldukça uzun iken biz en önemli üç bakacagiz.

1. bize ulasin

Çünkü internetin anlik dogasi bu her sayfada ya ilgili iletisim bilgileri yer veya her sayfasindan iletisim bilgileri için kolay bir baglanti olmasi önemlidir.

Bir arama servisi kullanmak ve müsterileriniz için ücretsiz bir dizi yatirim için önemli olabilir. Birçok e-ticaret siteleri sadece bir e-posta adresinizi vererek yeterli olduguna inaniyoruz, ama bir cevap için saat beklemek zorunda eger potansiyel müsteri güven düzeyi asilamak için çok az yapabilirsiniz. Size irtibat kurmak için kolay bir yol oldugunu hissetmiyorum birçok potansiyel müsteri bile web birakabilir.

Bir çagri merkezi yerine size veya bir temsilci normal çalisma saatleri içinde müsteri ile baglayabilirsiniz bir anlik mesajlasma sistemi yatirim olabilir.

Pek çok web sitesi basarisizligi kendi ziyaretçi ile baglanmak için kendi yetersizlik bagli olabilir. Aninda gerçek bir kisi ile baglanma olanagi siber arabirim için insan karmasiktir.

2. çok planlari

Nereye web aliyor? Biliyor musunuz? Eger planladiniz mi?

Ailesi için saglamak isteyen bireyin anlatti bir hikaye vardir. O yasadigi sehrin yerel halk için yerel limanda bos alan temin ögrendim. Çogunlukla geri dönüsümlü malzemeler ve ailesinden önemli bir yüzen ev insa girisimci adam kira-ücretsiz hodge sebze yüzen yasadi.

Bu küçük hikayenin ahlaki bir Arnavut kaldirimli birlikte web sitesi sizin için çalisabilir, ama online ziyaretçiler için az ilgi yapacak. Degil sonradan birlikte Arnavut kaldirimli bir sey – sitenizin planlama ve gelistirme öncelikli olun.

3. son kullanma tarihini kontrol

Artik ailenizin beslenme için yararlidir yaslanma malzeme kaldirarak zaman zaman bir buzdolabi temizlemek, tipki bu yüzden de web sitenizde tarihli bilgilerin kaldirilmasi olmalidir.

Eger “gelecek” olarak listelenen bir olay veya satis hakkinda bilgi sahibi ve belirtilen tarihten birkaç aylik ise – Bitmis bir sayfa olabilir.

Eger ‘yeni’ bir ürün listesi ve Clinton baskanligi kullaniliyor durdu – Bitmis bir sayfa olabilir.

Eger Y2K sorunu yönetmek için baglantilar saglarsaniz – Bitmis bir sayfa olabilir.

Düzenli olarak eski ve ya kaldirmak ya da degistirmek oldugu malzeme olup olmadigini kontrol edin.

Web sitesi tasarimi ve fonksiyon temellerini bu ipuçlari ya da müsteri gözünde güvenilirligini artirmak veya is bile hala eger bunlari merak neden olabilir.