e-ticaret tüccar hesabi – ne kredi karti telefon isleme çözümleri hakkinda bilmek zorunda

Kredi karti ödemeleri tüm dünyada günümüzde arazi bir çok kazanmistir. Böylece kredi karti isleme çözümleri bir dizi olusturuldu. En yeni fikirlerden biri de tuslu karti islem denilen telefonla kredi karti islem çözümdür.

Önce islem kredi kartlari baslamak edebilmek için bir tüccar hesabi açmak gerekir. Yani, daha açik, telefon kartlari islemek için, bir mobil tüccar hesabi açmak zorunda olacak. Genel olarak, bu hesabin bir hediye degil kart türünü temsil eder.

Isleme telefon kredi karti rutin

Ilk olarak, müsteri satin alma onaylamak ve kredi karti bilgilerinizi saglamak zorundadir. Daha sonra, tüccar cep telefonu ya da pille çalisan telefon üzerine seçilen kredi karti islemci çagirir. Daha sonra ses komutlari takip eder ve tüccar kimligi ve telefonun tus takimi ile islem bilgileri ve müsteri karti bilgilerinizi girmek zorundadir. Telefon kredi karti is istasyonu bilgi islem ve müsteri ve kart kredi karti sirketi için bir istek tahsil edilir yayin yapacak.

Müsterinin kartinin sirketin müsterinin hesabinin durumu ile ilgili istegi reddetmek veya onaylayacaktir. Eger kabul edilirse, para tüccar hesabina aktarilacaktir. Telefon karti islemci yukaridaki cevabi alir sadece bir kez, tüccar sonuç bildirilir. Is izin veriliyorsa, satici ödeme belgesi üzerine kaydedilmis olacak bir bosluk numarasi verilecektir. Gerçek müsteri bu tarifi imzalamak gerekiyor.

Satici anlasma yaptigi parçasi bitirir ayni zamanda, telefon karti islemci satici hesabindan saticinin her zamanki banka hesabina fon transferi baslayacaktir. Bu islem birkaç gün içinde tamamlanabilir.

Telefon Karti Islemleri Çözüm kullanim avantajlari

Point of Sale için ekipmanlari zorunlu degildir. 1000 Dolar – Yani en az 150 $ tasarruf edecek. Aylik minimum olmadigi için kart satis belirli sayida karsilamak için hiçbir talep var. Sadece telefonla veya islemlerin çevrimiçi rapor kullanarak islemlerini takip edebiliyoruz. Orada erken sonlandirma ücretleri gibi seyler degildir, böylece istediginiz her an uygun bir telefon karti islemciye geçis yapabilirsiniz.

Önce bazi kredi karti islemci için kayit için, bu `analiz ve kartlari tarafindan olusturulan gelir islemci harcamalarinda yapilan harcamalarin ilgili daha yüksek oldugundan emin olmak önemlidir. Öte yandan, bu gelir ya da masraflari tahmin etmek kolay degildir. Telefon karti islemci sayesinde, kendiniz için kredi karti satin almalar uygulama ve kart isleme küçük bir maliyet ve herhangi bir sözlesme adresinden ticaret için bir para kazanma çözüm olup olmadigini karar vermek olabilir.

Dezavantajlari dolandiricilik riski içerir ve buna bagli olarak fiyat kesme orani ve islem ücretleri normalden daha yüksek olabilir.

Telefon Kredi Karti Islemleri yeni veya küçük isletmeler için veya ticari hesaplar için yeni olanlar için uygundur. Ayrica daha fazla ödeme seçenekleri sunuyor ve kredi karti ekipmanlarin yüksek maliyetlerden kaçinmak istiyorum masör olarak yalniz-profesyoneller için tavsiye edilir. Ayrica onlarin emrinde ödeme yolu bol var müsterilerinize saglayacaktir.

Eger bir telefon kredi karti çözüm kar yapacak düsünüyorsaniz, mevcut farkli telefon ticari hesaplar üzerinde genis bir çalisma ile kapali baslar ve oranlari, kosullari, teknik destek ve müsteri hizmetleri degerlendirmek.