E-ticaret web sitesi gelistirme için bir cm kullanarak 3 tus

Bir içerik yönetim sistemi eklenti size e-ticaret web sitesi gelistirmek yardimci olabilir üç dogrudan yolu vardir. Bu makalede, bu üç sey listesi ve online islemler nasil etkiledigini açiklamak için gidiyor.

Bir e-ticaret web sitesi gelistirmek çok zor bir görev olabilir. Orada islemi için birçok farkli yönleri ve her biri ayni sekilde gereklidir. Bir e-ticaret sürecinin ana bilesenleri envanter katalog, alisveris sepeti ve ödeme prosedürü vardir. Bu bilesenlerin her Tasarimi genellikle zaman alici ve sinirli ya da varolmayan programlama becerileri olan biri için imkansiz yaninda olabilir.

Içerik yönetim sistemi (CMS) inç yönüyle çok daha kolay, çok web sitesi gelistirme yapan bir CMS kullanarak gelir yerdir. CMS için eklenti aslinda sizin için tüm programlama çalisir. Bir e-ticaret yükleme Simdi yerine bunu verdigi bir mevcut sistem geçirebilirsiniz bilesenleri olusturmak için nasil anlamaya çalisiyorum zaman harcama.

Bu bir CMS e-ticaret eklenti bu hizmet saglayiciniz en önemli üç sey için bize getiriyor. Bu tüm e-ticaret eklentileri dahil olmayabilir unutmayin. Bir bu özellikleri içermez Ancak, bu yapar bulana kadar aramaya devam muhtemelen en iyisidir. Onlar gerekli, ama ayni zamanda vardir, çünkü sadece, çünkü çok farkli seçim eklentileri bu sizi bu üç özellik olmadan bir razi hiçbir neden yok.

1. Envanter yönetimi – bu online satis sürecinin ilk bölümü çünkü bu önemlidir. Sayfanizi ve stok ne gerçekten arasinda bir iletisimsizlik var, bazi sorunlar için kendinizi ayarlamak olacak. Ürünlerinizin biri sayfanizda yanlis oldugunu Benzer sekilde eger tüm gün destek e-posta yanitlama olacak. Bu özellik, yönetici hizli ve dogru bir sekilde ürününün durumunu bir görünüm verir.

2. Özel alisveris sepeti – Online alisveris, alisveris sepeti bir tugla ve harç magaza görmek istiyorum gerçek bir alisveris sepeti çok benzer gerçeklestirir. Kullanici ondan ögeler eklemek ve kaldirmak mümkün oldugunu ve alisveris bittiginde onlarin satin alma yapmak için kasanin getirmek olabilir.

Aradaki fark, dijital dünyada, alisveris sepeti gibi diger islevleri yerine getirebilecek bir. Orada hiçbir sürpriz olan zaman kontrol geldi bu yüzden sepeti ürünlerin fiyatlari kadar toplam olacaktir. Bazilari da ek alimlari tesvik etmek için yardimci, müsterinin mevcut alisveris sepeti içerigi ile iyi gider baska bir ürün önerir. Web sitenizin geri kalaninin görünümünü almak ve hissediyorum böylece Tabii ki, alisveris sepeti büyük olasilikla özellestirilebilir olacak.

3. Ödeme / Fatura / Faturalar – eklentileri birçok otomatik bir prosedür olarak sizin için son adimi gerçeklestirir. Ancak, kullandiginiz ödeme ag geçidi alisveris sepeti ve çikis eklentisi ile uyumludur oldugundan emin olmak için son derece önemlidir. Aksi takdirde iyi asla banka hesabiniza, içine alici parasini almak bir sorun olacaktir. Tüm bilesenleri birbirlerini görmek ve düzgün çalisip çalismadigini bir kez bu tür gerçekten gelir süreci kendi basina kosmak yapabilirsiniz otomatik fatura, gibi ekstra özellikleri ile tamircilik mümkün olacak.

Bu üç özellik ve bir e-ticaret sitesi kolay olmamisti insa güçlü bir içerik yönetim sistemi, sayesinde. Onlar mümkün çok az teknolojik becerileri olan biri internet üzerinden ürünlerini satmak için, ve hizli ve sorunsuz bunu yapmak için yapmak.

Kendi sitenize entegre online satis entegre bir içerik yönetim sistemi kullanarak acemi ve ileri düzey yöneticileri için en iyi bahistir. Onlar bir uzman için bir acemi ve yeterince güçlü için yeterli e-ticaret web sitesi gelistirme kolaylastirir.