Elektronik sigara pillerin özellikleri

E-sigara pil Tarihi

SBT Co sinirli Nisan 2003 Elektronik Sigara Piller tanitmak için ilk firma oldu. Daha sonra 2004 yilinda üzerinde, Golden Dragon Group Ltd Elektronik Sigara pilleri üretimi kontrol etmek için geldi. Bu Ruyan tarafindan 2004 yilinda SBT RUYAN Teknoloji ve Gelistirme Ltd resmi olarak degistirildi var alinan var sonra, SBT RUYAN Teknoloji ve Gelistirme A.S. Çin’de ilk elektronik sigara satti. SBT Ruyan Elektronik Sigara Piller satis ve gelisiminde öncü araci haline gelmistir. 2004 yilinda 13.000.000 $ TRY TRY bir satis, 2006 yilinda 286.000.000 $ TRY TRY bir satis hedefi satin aldi.

özellikleri
Elektronik sigara pil sarj edilebilir. Elektronik sigara kullanilan pilleri isitma elemani için güç kaynagi bir lityum iyon karisimi kullanin. Elektronik sigara pil ömrü, pilin türü gibi faktörlere bagli olarak degisir, kullanilan pil boyutu, ne kadar düzenli olarak kullanilir ve kullanilan alir hangi kosullar oldugunu. Pil en önemli ve bir elektronik sigara en büyük parçasi. Elektronik sigara pil USB sarj cihazina bagli kalir.
Büyük elektronik sigara modelleri gerektiginde degistirilebilir bir standart ölçü pil kullanir. Elektronik sigara küçük boyutu bu kadar büyük standart boy pil tutamaz çünkü bu yüzden pil farkli bir kullanin. Bu gibi durumlarda kullanilan pillerin diger elektronik bilesenler ile birlikte tek bir parça içine dahil kalmasi o kadar küçüktür.
Teknolojinin ilerlemesi mümkün sadece mobil cep pil teknolojisi gibi elektronik sigara pilleri sarj etmek için yapti. Bu piller elektronik sigara üreticisi kendisi tarafindan saglanan bir Kisisel Sarj Durumunda sarj edilebilir. Bu durumlarda bir örnek de elektronik sigara pilleri sarj edebilirsiniz çökmek ve hasar kaniti kutular. Kisisel Sarj Kutusu içinde tutulur e-sigara pil kullanici onlari almak zorunda kalmadan, durum içinde pili kaynaklaniyor sarj etmek için yardimci olur. Ayrica, yedek kartuslari ile birlikte saklanabilir. Kisisel Sarj Örnek tütün sigara, normal bir paket ile ayni boyutta olan ve bu nedenle kolay tasinabilir.