internet alisveris evrimi

On yil önce biz, tüketici tüm online alisveris yapabilecegi düsünülemezdi. Bugün, araba gibi lüks mallar için gerekli yiyecek, tüm arastirma ve online olarak satin alinabiliyor, en ögeler bizim ev konforunda birakmak gerek yoktur çok çok teslim edilebilir. Son yillarda çiftin mali kriz online çok daha fazla insan sürdü; alicilar her zamankinden daha fazla önce pazarlik ariyoruz.

John Lewis birçok küçük bagimsiz dükkan gibi eBay ve büyük olan magazalar gibi yani sira büyük alisveris siteleri yüksek sokak kullanimi yil önce gibi olmak için ne oldugu, çok yukari döndü. Bagimsiz küçük magazalar çok daha iyi müsteri hizmeti sunmak ve sattiklari ürünlerin daha büyük bir bilgiye sahip.

Bu kisi ve e-ticaret web sitesi tasarimi sirketleri ve yazilim genis yer nedeniyle online magaza kurmak için küçük sirketler için daha kolay hale gelmistir. Bir online magaza kurma Eger gün bir online magaza kurulum beceri biraz ile, artik bir çizilmis disari süreçtir. Tabii ki küçük bir ücret karsiliginda, sizin için çok kurulmasi yapabilirsiniz orada sirket bulunmaktadir.

Simdi yüksek sokakta hayatta kalmak için küçük magaza için son derece zor hale gelmistir ama, ben online magazalar küçük bir dükkan sahibi ve uzman tedarikçiler yeniden icat yardimci olmustur düsünüyorum. Artik yüksek sokakta birçok uzman sabun magaza görmüyorum ama çevrimiçi yüzlerce vardir. Bazi gelenekçi yüksek geri küçük dükkanlar olmasini tercih ederdim, ama simdi sadece mali açidan degil, ben sahsen bunlari online olmak mutluyum.