online müsterileri için web güvenlik seçenekleri

online tüketici ve web sitesi güvenligi

Internet üzerinden alisveris için evden alisveris erisilebilirlik ve konfor zaman içinde giderek daha popüler hale gelmektedir. Online alisveris pek çok insan için normal bir aktivite olmasina ragmen Ancak, çalismalar çogu hala internet.This üzerinden alisveris büyük ölçüde alisveris internet kullanarak müsterilerin güvenli hissetmiyorum olmasindan kaynaklanmaktadir yapmak için düsüs oldugunu göstermektedir. Burada alisveris yapmak ve ayni zamanda online alisveris istiyorum gibi olanlar için bazi seçenekler var. Gerçekten web güvenlik dogru tür asagi gelir.

Eger çevrimdisi alisveris zaman oldugu gibi online alisveris, gibi seçici olmak zaman üzerinde alisveris konum web siteleri ile tanisin. Size alisveris konum web sitesi güvenilir bir sirket tarafindan isletilen ve yönetilen oldugunu biliyorum emin olun. Eger daha önce için henüz bir web sitesi ziyaret ediyorsaniz, kendi telefon numarasini ve fiziksel is adresi onaylayin. Bir sey takas veya iade gerektiginde ile ilgili is yaptigi ögrenin. Sitenin gizlilik politikasi ve garanti göz atin. Güven isaretleri veya güven mühürler arayin. Üçüncü bir dogrulamistir ki internet isletmelerin web sitesi güvenligi ile güncel güncel ve oldugunuzu kanitlamak için kendi web sayfalarinda güven isaretleri görüntüleyebilir.

Anti-virüs yazilimi, anti-spyware yazilimi, ve bilgisayarinizda bir güvenlik duvari bilgisayarinizin bilgi çikarabilirsin bilgisayar virüsleri ve Truva atlari karsi kendinizi koruyun yükleyin. Indirmek ya da satin yazilim ve yazilim güncel tutmak için gerçek bir is seçtiginizden emin olun. Ayrica hala ihtiyaciniz olan islevsellik verir güvenlik yazilimin en üst düzeyde uygulama düsünmelisiniz.

Parola ve diger özellikleri, meydan sorular gibi, dogru sekilde kullanilmasi halinde güvenlik Katmanlar islem eklenir web sitesinin güvenlik özelliklerinden yararlanmak.

Online finansal veya kisisel bilgileri vermeden önce web sitesi ve gizlilik politikamizi okuyun, size gizlilik politikasi içine bakmak önemlidir. Eger yasal ve güvenli hem de bu hassas bilgileri kullanilan ve saklanacagi tam olarak bilmek ve emin olun.

Sizin tablolar genellikle tüm alimlarinin iyi bir kaydini tutun kontrol edin ve bu yüzden sizin banka ile karsilastirilabilir. Farkliliklar bulunursa, derhal rapor.

Yerde yasalar vardir bir kredi karti kullanin sahte kredi karti ücretleri için sinir tüketici sorumluluk bu. Koruma bir banka karti ile kadar yüksek olmayabilir.

Hassas bilgileri Bilgisayar korsanlari mesru bir sirket gibi çalisiyor ve hesap numaralari onay sorarak özel bilgi almak ve bilgi oturum deneyebilir için e-posta dilekçe cevap verme. Sen gerçek bir is bir e-posta gibi bilgileri için bir istek yapmaz bilmeli.

Emin olun sifreleme SSL veya Güvenli Yuva Katmani kullanarak web siteleri bilgileri sifrelemek bir çok kullaniliyor. SSL kullanan bir web sitesi http yerine, https ile baslayan bir URL olacaktir. Ayrica her sayfada bir asma kilit simgesi olmalidir.

Bu online alisveris yaparken güvende tutmak yardimci olmak için birkaç ipucu. Bu sizin kendi web sitesi güvenlik söz konusu oldugunda her biri ciddiye alinir önemlidir.