online satis büyümeye devam steadily_

Online satis giderek büyümeye devam ediyor. Örnegin, CD satan birçok tugla ve harç müzik magazalarindan son yillarda kapattik. Ama Amazon.com üzerinde CD satis güçlü kalmaya devam ediyor. Yani tugla ve harç magazalarinda bulmak zor, Ama online alisveris popülerlik ile, birçok insan hala güvenligi konusunda korkulari oldugunu online bulabilirsiniz birçok öge vardir. Güvenli bir sekilde alisveris yardimci olmak için sizin için bazi ipuçlari.

Güvenilir web siteleri ile sopa. Eger Amazon.com ‘alisveris veya Hedef, Best Buy, J. Crew, Sears gibi büyük perakende siteleri ise, vb güvenli ve sorunsuz bir islem garantilidir. Ancak bazen, küçük bir anne ve pop web sitesinde bir ögeyi bulmak için gidiyoruz. Sagladiklari takdirde güvenli bir islem garanti etmek için, PayPal kullanmak bir seçenek olarak bu. PayPal kredi karti bilgi korur ve satici görmüyor. Web sitesi bir seçenek olarak bu saglamiyorsa, size e-posta ve bir PayPal islem kabul olsaydi isteyin. En çok satilanlar müsterileri memnun etmek için istekli ve uygun olacaktir. Google Checkout baska bir güvenli seçenektir.

Eger yabanci bir ülkede bir web sitesinden satin aliyor o zaman da PayPal kullanmak isteyeceksiniz. Bu dogru para birimine ödeme dönüstürmek ve kredi karti bilgilerinizi güvenli devam edecektir.

Sizinle Bilmediginiz bir web sitesinde kredi karti ile ödeme ise, bu “McAfee Secure” ya da simgeler arayin “VeriSign Güvenli.” Kredi karti bilgilerinizi güvenli bir sekilde iletilecektir olacagini garanti eder. Emin veya tereddütlü zaman, endiselerinizi ile müsteri hizmetleri departmani veya web sitesi sahibi e-posta sadece.

Ayrica satici bir garanti saglar ve bir geri ödeme için ürün iade saglar emin olun. Bu korunmaniza yardimci olacaktir.

Online alisveris bilgisayarinizi denetimsiz birakmayin. Eger halka açik bir yerde veya bir ortak bilgisayar üzerinde iseniz uzakta adim varsa tarayicinizi kapatin.

Genel olarak, online alisveris tugla ve harç magazalarinda alisveris kadar güvenlidir. Bazen, ne kadar çaliskan olursa olsun, kredi karti bilgilerinizi yanlis ellere alabilirsiniz ve birisi hesabinizda bir islem neden olabilir. Hemen kredi karti sirketi veya banka arayin. Genellikle hemen sarj ters ve kisa bir formu doldurmaniz gerekir. Eger geldiginde ya da arizali ve satici çözmek için istekli degil hiç bir ürün satin alirsaniz Ayrica, kredi karti sirketleri size yardimci olabilir. Genellikle de bu durumlarda sizin için ücret tersine çevirir. Eger güvenlik yönergeleri izleyerek Ama eger bu olay olasiligini uzak.

Güvenilir internet sitelerinden en iyi firsatlar bulmak için hakkinda bilgi için, www.myshoppinggenie.com/scott1981 ziyaret