oscommerce – online magaza olusturmak için ücretsiz e-ticaret sablonlari

OsCommerce birçok E-ticaret sablonlari arasinda en çok aranan açik kaynak çözüm olarak kabul edilir. Ama, gerçekten de planli online magaza için en iyi çözüm nedir? Insanlar bu konuda çok farklidir. OsCommerce kendi girenlerin sundugu çesitli avantajlar bulalim. Biz de bu E-ticaret platformu olasi dezavantajlari bakacagiz.

Küçük ve büyük online tüccar arasinda OsCommerce en artisin nedeni, E-ticaret sablonlari ücretsiz yer oldugunu. Sonuç olarak, bu itibar açisindan çok rakiplerini geride birakiyor. , Yazilim indirme eklentileri ve güncellemeleri kolay ve ücretsizdir. Buna ek olarak, bu açik kaynak çözüm Mart 2000 tarihinde dünya çapinda sayisiz online tüccar tarafindan hizmete girmistir. Bu nedenle, küresel bir dereceye kadar güvenilir.

OsCommerce en büyük zayifligi özelliklerini ayarlamak için büyük gereklilik olsa da, o da onun en büyük gücü oldugu söyleniyor. Bu özellestirme büyük bir saglamak için oldukça esnektir. Diger bir avantaji birden çok dil destegi ve çok sayida küresel para birimleri kabul yetenegidir. Tüm bu olumlu noktalari moda en çok tercih edilen açik kaynak kodlu E-ticaret yazilim osCommerce olun. Onun kullanilabilirligi arttirmak diger faktörler daha yüksek güvenlik düzeyi, kullanim kolayligi ve gelistiricilerin kardeslik sürekli himayesi içerir.

Kolayca birkaç dakika bir konuda bir OsCommerce web sitesi yükleyebilirsiniz. Yalnizca web sunucusu PHP çalismasini saglar ve MySQL veritabani için kabul saglar emin olmaniz gerekir. Bu açik kaynak sistemi dahili E-ticaret sablonlari uygulama kolaylastirir. Çesitli ödeme seçenekleri de bulunmaktadir. Onlarin online magazalar için bunu uygulamak istiyorum Tüccarlar OsCommerce toplumun yardimiyla almalidir. Bu topluluk tarafindan isletilen forumlari yardimi ile özel ihtiyaçlarina göre web sitenizi özellestirebilirsiniz.

Dezavantajlari hakkinda konusmak, OsCommerce çözüm mevcuttur sadece birkaç E-ticaret sablonlari vardir. Eger stil sayfalari ile keman için bir çaba yaparsaniz, o zaman bol tüketir. Sonunda, sizin ihtiyaçlariniz için en uygun sablonu elde etmek için bir gelistirici yardim eli gerektirir.

Online perakendecilerin çesitli özellikleri ile gevsek tanidik olabilir. Sabit nitelik yapisinin tam yararlanarak amaciyla, perakendeciler ayarlamak için bilgili bir gelistirici gerekliligini hissedeceksiniz. Bunun yerine, OsCommerce en alisveris sepeti yandan en uygun çözüm olmayabilir.

Kendi yönetim alani bu konu üzerinde özel olmadigi için sifre korumasi problemi vardir. Bununla birlikte, bu web sitesi ve gelistirici ile bir sohbet kolay inceleme ile düzeltilmesi olabilir.