sfi ortaklik programi yeni e-ticaret sitesi açar

Müsteriler için bir ve SFI bagli için bir: Ayrica Güçlü Gelecek Uluslararasi olarak bilinen SFI ortaklik programi, iki versiyonu ile Veriuni Magaza adi daha önce bir magaza vardi. Simdi bu yeni, büyük özellikleri sürü yeni adi SFI SuperStore altinda bir araya koymak olacaktir.

Yeni faydalari nelerdir?

Aslinda yeni online gelir tüm SFI bagli için firsatlar, arti disaridan sunan SFI pazarlama sistemi ile entegre bir state-of-the-art e-ticaret topluluktur.

Bu kategorilerde ürünler onbinlerce: Giyim ve Taki, Kitaplar, Isletme, Bilgisayar, Elektronik, Gida ve içecek, Hediyelik Çiçekler; Saglik &; Ev ve Bahçe, Dergi, Film, Müzik ve Oyun, Kisisel Bakim, Hayvan Bakimi , Spor & Eglence; Araçlar ve Otomotiv, Oyuncak ve üyeleri satmak farkli kategoride, gelen Çocuk ve Bebek, arti ürün.

Eger ebay de gibi kendi ürünleri satabilirsiniz

Eger satmak istediginiz bazi ürün, varsa, bu yeni e-ticaret sitesi orada profesyonel ürünleri ticaret baslamak istiyorsaniz, bu artik mümkün oldugunu ya da yapmak için bir yer sunuyor.

Sizin altinizdaki SFI bagli bu sitede ürün satmak baslarsa Ayrica, komisyon alirsiniz. Eger sevk var olmayan SFI bagli, gelen de kazanacagim!

Bir güzel yarari artik e-ticaret sitesi her ürün sizin EA eleme SVP puan almak olabilir

diger özellikleri:

1. “The Day Deal”: özel indirimli günlük firsatlar.
2. Özel indirimli fiyatlar ile özel haftalik / aylik satis.
3. Yeni ürünler günlük ekledi.
4. Bir ortaklik, bir bütün, bir kategori ya da tek bir ürün olarak e-ticaret magaza tesvik edebilir.
5. Yeni ortagi programi SFI ortaklik programi maliyetleri azaltmak için yerel ortaklarindan mal göndermek anlamina gelir çünkü nakliye maliyetleri, artik bir sorun degildir.
6. Çünkü insa ediliyor nasil, hemen hemen her seyi eklenebilir ve magaza satti. Mal, hizmet, indirilebilir yazilim ve medya, bunun adi! Gökyüzü siniri!
7. Sicak, yeni SFI pazarlama programi kolayca yüzlerce ömür boyu bireysel müsteri olusturmak saglayacak!
ÜCRETSIZ ÖRNEKLERI programi (yeni müsteriler olusturmak için ücretsiz numune disari el) ile müsterilerine 8.Generate.

Gördügünüz gibi SFI kendi ürün teklifleri var ama burada herkes kendi ürün satmak için ya da yeni saticilarin bakin ve bazi güzel komisyon yapmaya baslamak baslayabilirsiniz nerede, bu yeni e-ticaret sitesi, bir online topluluktur.