Tüm hakkinda online alisveris

Online alisveris nedir?
Online alisveris tüketicilerin internet üzerinden ürün satin alma yoluyla gitmek süreçtir. Online alisveris magaza ve online alisveris merkezleri vardir, eshop, e-magaza, internet durdurmak, web magazasi, kendi seçtiginiz ürünleri satin almak ya da satin almak için seçenegi sunar internet üzerinden kullanilabilir.
Online alisveris baska bir sey degildir elektronik ticaret (e-ticaret) is-to-Business (B2B) veya Business-to-tüketici islemleri için kullanilan ya da is online yapilan ticareti ortaya çesitli ilgilidir.

Neden online alisveris önemlidir?
Bu ulasilabilir olmamisti alici kolaylik sagladigi için online alisveris önemlidir.
1) Seçenekler: Her ürün için tek bir yerde saticilarinin sayida alabilirsiniz. Örnegin: cep telefonu satin almak istiyorsaniz o zaman Nokia, Motorola, LG gibi farkli mobil venders alacak, Samsung cep telefonlari bir dükkan mevcuttur.
Alisveris yapanlar yeryüzünde hemen hemen her mal satin alinabilir ticari sitelere bir zenginligi ile saglanir. Tüketiciler ayni zamanda onlari fiziksel olarak fiyatlari kontrol etmek için bir insa alisveris merkezinde alisveris yapmak için gidiyor göre, daha kolay bir sekilde farkli perakendecilerin çesitli fiyatlari karsilastirabilirsiniz.
2) Mevcut 24 * 7: artik kullanilabilir teknoloji evlerinden veya ofislerinden çikmadan müsterilerine internet üzerinde günde 24 saat ve haftada yedi gün alisveris saglar
3) Hizli Hizmet: online alisveris web sitelerinin çogu 3 is günü ile ürün sunuyor. En iyi sey, ürünün maliyeti fiyata dahil hiçbir nakliye maliyeti yoktur.
4) Fiyat ve Seçimi: Alisverise bir avantaji hizli bir sekilde birçok farkli üreticilerin olan ögeler veya hizmetler için firsatlar bulmak mümkün ediliyor. Alisveris yapanlar belli bir pazar segmentlerinde büyük bir seçim çevrimiçi (örnegin, bilgisayar ve tüketici elektronigi) ve bazi durumlarda daha düsük fiyatlarla bulabilirsiniz.
5) Ürün Maliyet: Normal alisveris magazalari ile karsilastirildiginda ürünler daha sonra ucuza mevcuttur.
6) Karsilastirma: Internet üzerinde baska ile bir marka ürünün fiyat karsilastirabilirsiniz. Yani, daha kaliteli daha ucuz ürünü satin almak için seçenegi vardir.
Ödeme 7) Kolay Mod: çok kolay bir sekilde / ödeme sekli vardir. Kredi karti en çok tercih edilir. Ama cafegadgets.in gibi bazi online alisveris saticilari, crazypricing.in diger online alisveris tarafindan kabul edilebilir de Emi veya taslak, Çek üzerinde ürünleri satin almak için müsteri seçenegi vardir verir. Tüm tesisler müsterilere verilen anlamina gelir ve nakit her zaman tasimak zorunda degilsiniz.

Hindistan online alisveris için magazalari
1) ebay
2) cafegadgets.in
3) crazypricing.in
4) alet gurusu ve daha birçok