web sitesi ile arama motorlari tahris nasil

SEO veya arama motoru optimizasyonu, arama motoru siralamasinda daha yüksek görünmesi için web degistirerek anlamina gelir. Bu arkasindaki nedeni sitenize ziyaretçi sayisini artirmak için, hangi gelirinizi artirmak dönecek. En büyük üç arama motorlari, Google, Yahoo! ve MSN tüm sopa, onlar sonuçlari web sitenize yasagi yok saglayacaktir kurallar tavsiye var.

Birilerinin SEO yapmak için ödeme, ya da kendiniz yapmak ister, sitenizin web yöneticisi kurallarina uyar ve herhangi bir siyah sapka uygulamalar mesgul olmadigindan emin olmak. Bu sitenizin arama motorlari men ve bir kez disari atilir alacak, bu beyaz sapka uygulamalara baglilik ve kaliteli içerik yüksek dereceleri almak için en iyi tavsiyem saglayan Lütfen almak zordur.

Eger yasak alacak Uygulamalari sitenizde metin doldurma ve gizleme anahtar kelime içerir. Anahtar kelime doldurma ayni kelime ya da bu kelime veya kelime grubu için son derece sayfanizin siralamasi için arama motorlari denemek ve özendirmek ifade tekrar tekrar tekrar bir uygulamadir. Içerik ziyaretçilere okunamiyor ise ragmen, neden riske? Bu yaygin% 8 üzerinde bir anahtar kelime yogunlugu arama motorlari tetikleyecek düsünülmektedir. Eger arka plan olarak ayni renkte yüzlerce anahtar kelime ile bir site varsa – – sitenizin siralamasini arama motorlari alacak ANCAK gerçekte, onlar aptal olarak sevmiyorum gibi hey geliyor Gizli metin baska bir uygulama üzerine hos bir . Onlar tüm bu gizli kelimeleri sitenize tam olarak ilgili olsun ya da alakasiz bir sey ziyaret insanlari dolandiriyordur ister çalismak için zaman yok.

Eger kaç arama motorlari biliyor musunuz ve kaç kullaniyorsunuz – 80000 arama motorlarina sitenize eklemek için ücretsiz teslim servisleri kullanmak için cazip degil mi? Böyle bir hizmeti kullanmanin riski web saygin bir site olarak itibar için bir sey yapmak degil sitelerinde yer alir olmasidir. Google dizinine her site için 0 ile 10 arasinda bir ‘güven’ puan vermek için kendi Pagerank algoritmasi kullanir – daha yüksek bir sitenin pagerank ki baglantilar, sitenize geçer fazla itibar. Çok baglanti çok daha yüksek pagerank siteleri sayar gelen az baglantilar hiç pagerank siteleri olusturur.

Bir seferde baglantilar yüzlerce satin içine cazip degil – bu düzensiz bir çok almak daha sabit bir hizda birkaç baglanti haftada almak daha iyidir. Ve baglanti yaptiginizda, ana sayfaniz ve sitenizdeki diger sayfalara hem link almak emin olun. Link degisim iyi bir sey olabilir, ancak yerine sadece rastgele bir seçim daha benzer siteleri ile listelenen saglayabilirsiniz.

Önlemek için diger seyler dahil – gizleme olarak bilinen – arama motorlari bir sayfa ve ziyaretçilerin baska bir gösteren, her hafta web sitesi tekrar göndermeden – sadece bir kez bir yeterli,, ayni içerige sahip birden fazla site olan sizin meta etiketleri kullanarak degil – bu her zaman okumak degildir arama motorlari tarafindan, ama neden firsat atik? Sizin meta ragmen anahtar kelime degil seyler yapmak – üç kez hakkinda bu alarm zilleri çalar daha ayni kelimeyi tekrar.