yüksek verimli baski ve endüstriyel tarti terazi

Baski is birçok yönden gelisti. Son on yillar boyunca, teknoloji sayfalari bilgisayarli sayfa düzeni için elle ayar türü gün yazdirmak için hazirlanan bu sekilde degisti. Baski matbaalari ilk elektrik motorlari tarafindan daha sonra, elle güç vardi ve simdi pnömatik aktüatörler, elektronik kontroller ve tüm süreci izlemek için veri toplama cihazlari ile gelismis makineleri haline gelmistir.

Gerçekten çok degismedi baski is çok rekabetçi olmasi. Rekabetin yerel bir mesele, mahalle baski merkezleri reklam brosürleri, kullanim kilavuzlari, ya da yerel isletmeler için diger basili malzeme yazdirmak için vie olur. Eskiden Hatta gazete çok daha fazla yerel odak vardi. Baski sirketleri daha verimli bir islemi çalistirmak için çalisiyor, ya da daha fazla gelismis donanimlari elde etmek, ya da daha fazla ekonomik olarak kagit ve mürekkep sarf malzemeleri satin alarak kendilerini rakiplerinden ayirt olabilir. Onlar çalistirmak ediliyordu is için mürekkep dogru miktarda hazir oldugundan emin olmak için gerekli. Çok fazla hazirlanmistir, bunlar ayni malzeme gerekli baska bir is olmazdi muhtemelen oldu. Çok az formüle edilmistir, bunlar basin durdurmak zorunda, ya da yeni bir parti hazirlamak için ekstra emek kullanirsiniz.

Rekabet daha sonra ülke çapinda bir durum oldu. Isletmeler artik herhangi bir ülkede yazdirma kuruluslar seçebilirsiniz. Orada emek daha ucuz olabilir bir alanda bir firma seçiminde ilgili ticaret off geçti, ama tamamlanmis basili malzeme için nakliye ücretleri ek maliyetler ekleyebilirsiniz. Ne sabit kalmistir verimli bir sekilde isletilen bu baski sirketlerin is çekiyor ve karli kalan basarili olmasi daha olasi oldugunu oldugunu. Yine, baski malzemeleri hazirlanmasi ve kullanimi izleme bu ulasmanin anahtaridir vardi.

Bugün, küresel ekonominin daha genis firsat ve tabii ki, daha genis bir rekabet teklif etti. Internet farkli zaman dilimleri, farkli ülkelerde ve farkli dillerde is yapmak için kolay yapti. Baski isin türüne bagli olarak, isgücü maliyeti en düsük maliyetle ürün elde etmede en önemli özelligi olabilir. Ya da kagit veya mürekkep ürünlerini en iyi kaynaklarina erisim olabilir. Daha büyük isler için, ayni zamanda firmanin en büyük verim elde etmek için kendi üretim hatlari izlemenize yardimci olan en modern, gelismis baski ekipmanlari kullanmak bu baski firmalari olmasi muhtemeldir.

Endüstriyel tartim terazi bir yüksek verimli baski islemi korunmasinda önemli bir rol oynamaktadir. En yararli yöntemlerden biri, baski sirasinda kullanilan mürekkepler, cilalar ve diger maddelerin kullanimi izlemektir. Tipik olarak, elektronik ölçekli sivi malzeme deposu altina yerlestirilir. Depodaki malzeme kullanildigi gibi, ölçek dogru genel kullanim belirlemek ve tüketim bazi durumlarda gerçek hizi olabilir. Ölçek sadece tank bosaldiginda bir alarm saglama atama olabilir. Ya da daha sonraki bir tarihte kullanimini analiz etmek için veri kaydi özelligi içerebilir. Ya da gerçek zamanli veri toplama ve kontrol için merkezi bir konuma canli bir veri baglantisi olabilir.

Dijital Ölçegin en önemli özelligi dogrulugu. Bu Arlyn Baskül gibi yüksek kaliteli endüstriyel terazi, 1% 1/10 dogal bir dogruluk var. Bu, kullanilan malzeme miktarinin belirlenmesi amaciyla yeterli daha genel olarak daha fazladir. Ayrica, bu ölçekler onlari tam bir tank ölçekli platformda konuyor olusabilecek büyük sok yükleri absorbe saglayan, paslanmaz çelik yük sensörleri dahil. Ayrica uzun yol, sensörler korozyon önler, ücretsiz ölçekli hayat sorun. Yine baskül bir baska özelligi, platformun üst sadece 1 7/8 “yerden olan çok düsük profili vardir. Bu yeni bir tank ölçekte yerlestirildiginde önemli hale, ya da bos bir tanki kaldirilir.

Bu tür Arlyn Yüzey Akustik Dalga terazi gibi gerçek zamanli olarak tespit kullanim gerçek orani, ultra hassas teraziler, bilmek yararli olurdu kullanilmalidir. Bu SAW ölçekler standart endüstriyel terazi yirmi kat daha iyi dogruluk var. Bu malzeme bile çok az miktarda kullanim iyi bir görünüm saglar. Artik dogru malzeme tüketimini hesaplamak için bir saat ya da daha fazla beklemek gereklidir. Bunun yerine, kullanim baski islemi sadece birkaç dakika boyunca görülebilir. Kontrol sistemi basina düzgün çalisip çalismadigini belirlemek için bu bilgileri kullanabilirsiniz.