çevrimiçi perakendeciler için çevrimiçi perakende patlama … patlama

Online perakende tüm bati dünyada ama Ingiltere’de bu egilimin ortak adamin hayal gücünü zorlamaktadir iyilesme üzerinde. 2010 yilina kadar, para transferi sitesi Paypal Avrupa tarafindan yapilan arastirmaya göre, Ingiltere’de tüketicilerin% 6 mal satin ve online hizmetler kazanacaklardir. 2.005 tüketicilerin Ingiltere’de bu, ifade Sonuç, saygin bir piyasa analisti önceki yil portallari elde online satis neredeyse% 29 kadar çesitli pazarlama web portallari, £ degerinde 8,2 milyar mal satin aldi. Bu eski dial-up hizmetleri çok daha hizli genis bant yayilmasi, ates yakaladi seydir.

Tüketicilerin artmasi ile bu hizmeti sunan platform sayisi kadar çekecegiz tüm ama açiktir. Simdi, tüketici için ikilem, ‘oyuncularin bu bolluk oldugunu kiminle oyun oynamak gerekir? Her zamanki gibi cevap ‘ince baski’ bir yerde gizli. Biri her zaman farkinda olmalidir iki sey vardir: bir sey gerçek olamayacak kadar iyi geliyor zaman, büyük olasilikla degildir ve bu alanda herkes is yapmak için burada ve satis, bu online perakendecilerin çogu gibi en iyi dostum degil gökyüzü altinda hemen her seyi, iddia. Hemen hemen hepsi simartmak standart bir uygulama kendi etki alanina katilma için soguk nakit sunan ve sonra alimlari simdiye kadar çok iyi, internet üzerinden yapilan için cashback sunuyoruz.

Ne bikkin tüketici bu portallari ‘söz’ tutarin ödenmemesi Cashback miktarda ödeme ya da bazi durumlarda, kaçinilmaz iddia yanlislikla gecikmeler vardir birakti. Eski oyunculara karsi sikayetleri artan insanlarin giderek yeni oyuncular karsi daha ariyoruz olarak kim en azindan bu tüketici düsünüyor ya da istedigi nedir, ticaret ve daha iyi is ahlaki yönelik yeni bir bakis açisi ile pazara artiriyor.

Son giren onlar bu son derece rekabetçi alanda hayatta kalmak mümkün olacak tek yolu oldugu için set kriterler üzerinde yükselmesi bekleniyor. Onlar teslim olacaktir onlarin potansiyel tüketici ve bunu basarmak için en kolay yolu güvenini kazanmak gerekir markasi kurmak gibi yapmak için mantikli ve pratik bir sey olacak çünkü kazançli düzenleri ve daha iyi hizmet sunmak için bagli sözlerini. Bu sadece is mantikli ve is yapmak için buraya onlar budur.