E-posta karlarini artirmak için nasil

Eger bir liste olusturmak için basladik sonra, onunla ne yaparsiniz? Nasil e-posta listesi ile para yapabilirim? Her seyden önce, bu aboneler otomatik olarak düzenli olarak sizden bilgi, rapor, ve freebies alacaksiniz böylece bir program kurmak olmalidir. O her gün onlara bir sey göndermek gerektigini söylemek degildir. Ama her ikinci veya üçüncü gün gayet iyi.

Iyi bir konu satiri basarili bir e-posta programi için çok önemlidir. Bu e-posta ve% 30 açilma orani açilmasi da alicilarin% 7 arasindaki fark yaratabilir. Insanlarin çok küçük bir yüzdesi e-postalarinizi açarsaniz, muhtemelen konu satirinda üzerinde çalismak gerekir. Eger konu satirinda e-posta amaciyla devlet emin olun. Örnegin, bunlari ücretsiz bir rapor veriyoruz eger, sizin konu satirinda söyleyin. Ayrica, konuda alicinin adini kullanmayi deneyin. Bu açik oranlari artan dogru uzun bir yol gidiyor.

Bu sizin liste özen da önemlidir. Sadece kaliteli bilgi degil, önemsiz gönder. Gün sonra adet gün ile bombardiman yok. Bu unsubscribers bir listesine abone listenizi açmak için emin bir yoldur. Sen, listenizi gelistirmek iyi tedavi ve aboneleri çok uzun bir süre sizinle kalacak için çok çalisti.

Ben en az iki kez makale, rapor veya ebooks haftada yolunda listeme iyi bilgi göndermeyi deneyin. Buna ek olarak, onlari ben haftada bir kere tavsiye ediyorum bir sey için bir reklam gönderecegiz. Bu her gün yaklasik bir e-posta adresi çalisir. Bazen, bir promosyon ile birlikte özgür bir araya getirecektir.

Bu düzenli otomatikcevaplayici tarafindan saglanan yanit oranlari bakmak için iyi bir fikirdir. Bu kaç aliciya kaç baglantilari tiklayan, belirli bir posta açti, ve kaç aboneliginden var söyler. Sizin çikmak numaralari basak, neden anlamaya çalisin, düzenli olarak bu verileri kontrol edin. Size normalden daha fazla e-posta gönderilen bir dönemde oldu mu? Bu tesvik oldugunu belirli bir ürün yanit olarak geldi? Ya da baska bir nedenle mi? Bu veri okuyan biraz zaman harcamak ve bir çok daha basarili e-posta pazarlamaci olabilir.

Eger para kazanmak için ögrenmek istiyor musunuz? Benim yeni e-kitap alin ve online para kazanmaya baslamak!