Kendinizi rakiplerinden ayrilir – marka dvd is

merhaba arkadasim,

Dönem “marka” is pazarlama dünyasinda çok popüler. Marka bir sirket veya ürün için bir görüntü yaratmak anlamina gelir. Örnegin, Snuggle ™ yumusatici düsünüyorum, sen ne düsünüyorsun? Muhtemelen yumusak sevimli ayi, yumusak çarsaf, havlu ve battaniye iyi koku ve giymek için iyi hissediyorum giysi. Bu tam olarak ne Snuggle ™ akliniza istiyor yapar ve sadece bunu saglamak için milyonlarca geçirdim sirket. Markalasma dünyasina hos geldiniz.

Sirketler her yil markalasma çabalari binlerce dolar harcamak. Aslinda, birçok pazarlama uzmanlari marka bir isletmenin uzun vadeli basarisi için kritik olduguna inaniyoruz. Isinizi gelismek ve büyümek istiyorsaniz, markalasma içine bakmak istiyorum gidiyoruz. Iyi haber, bunu yapmak için binlerce dolar harcamak zorunda kalmamasidir. Orada marka DVD is için maliyet etkin yolu vardir ve digerleri için binlerce ödemek ayni sonuçlari elde edecegiz. En iyi bölüm? Bu marka yararlari üzerinde zaman ve emek odakli çok az eBay saticilari biri olacak.

En etkili marka araçlardan biri bir logosu. Eger markalasma çabalari baska hiçbir sey yaparsaniz, en azindan müsteri tarafindan taniyabilecegi olusturulan bir logosu var. Eger logo tasarimi için ne kadar size olmak logosu ve kim sizin için logo olusturmak için ise istiyorum ne kadar karmasik ve karmasik baglidir. Sen az bir yüz dolar için temel bir logo olsun ya da birkaç yüz için bir uzman sanatçi tarafindan yapilan bir logo olabilir. Unutmayin, ne olursa olsun harcama ne kadar, olaganüstü ve unutulmaz logosu yatirim deger.

Logo olusturulduktan sonra, her sey üzerine koydu. Açik artirma sablonu koy, ama posta etiketlerinde, daha logo, isiniz için olustururken daha fazla marka bilinirligi dolasir vs, bir t-shirt üzerine koydu. Hatta onlara logo ve web sitesi adresi ile yapilan küçük kartvizit miknatislar olabilir ve DVD emir ile onlari gönderebilirsiniz. Eger bir logo ile yapabileceginiz seyler binlerce var.

Logo ek olarak, isiniz için bir baslik istediginiz gidiyoruz. Örnegin, su anda McDonald’s’in “Ben seviyorum” ve bir fast-food ögle veya aksam yemegi için tesvik oldugunda tüm dünyada insanlarin basinin o küçük melodi alamayan bir slogan vardir. Ben etkili bir slogan diyoruz. Is hakkinda ve kararliyiz ne ne yansitan bir slogan gelistirin. Örnegin, “Ekonomik DVD ve Basar Hizmet” temel ve basit bir slogan, henüz isinizin görüntü karsisinda alir.

Görüntü her ise, markalasma istediginiz ne olursa olsun satin paradir. Marka olmadan, etkili bir sekilde is için bir görüntü olusturamazsiniz ve bir isletme resmi olmadan, rakiplerinizden ayri ayarlamak için bir sey yok.

Herhangi bir sorunuz varsa, asagidaki e-posta adresini kullanarak benimle irtibata geçin.