amazon alisveris sepeti kullanmak için nedenler

Amazon’un alisveris sepeti kolay alisveris yapar. Kullanimda iken alisveris sepeti Amazon at saklanacaktir. Ancak, hareketsizlik arabalari 90 gün sonra silinir. Bos arabalari sadece yedi gün içinde silinecektir. Müsterileriniz Amazon alisveris sepeti ile daha kapsamli bir deneyim yasayacaksiniz ve son derece alimlari kolaylastirmak ve müsterileri memnun etmek için tavsiye edilir. Ayrica, Amazon’un Associates programi ile komisyon kazanmak mümkün olacak. Bu degerli oldugunu ve daha fazla para getirmek yardimci olabilir.

bir alisveris sepeti bina

Bir kez bunu Amazon’un E-ticaret Müsteri Hizmetleri seçimlerinizi göndermek kadar kolaydir Amazon’un alisveris sepeti ile gitmeye karar. Daha sonra cari fiyatlarla ve madde açiklamalari ile sizin için kisisellestirilmis bir alisveris sepeti olusturmak olacaktir. Eger ek ürünler eklemek veya mevcut ürünlerin yönetmek için daha sonra kullanabileceginiz diger fonksiyonlar olacak. Bir müsteri satis tamamlandiginda burada daha sonra alisveris sepeti Amazon için bir URL yoluyla aktarilir sirasini tamamladi.

Uzak sepeti aslinda Amazon’un sitesinde var olabilecegi müsterinin sepeti ayri oldugunu olusturulmaktadir. Bir Amazon sepeti olmasina ragmen uzak sepeti uzaktan uygulama tarafindan sahip olunan olarak kabul edilir.

alisveris sepeti eylemler

Bulunan çesitli alisveris sepeti bir islem yok. Ilki bir araba yaratiyor. Bir müsteri sepetine bir öge eklediginde uzak bir alisveris sepeti kurulur. Müsteri kendi sepetine ürün ekler Sonra, kendi durumuna göre eklenecektir. Hisse senedi veya durdurulan ögeleri üzerinden sadece kürk ileride kaydedilir.

Bir araba içerigini almak da bir seçenektir ve bu sadece belirli bir arabasi ama bu Amazon üzerinden satin almak için teslim edilmemistir ögelerin listesini alir. Amazon’un e-ticaret müsteri servis arabasi alma izin için bir seçenek saglar.

, Sepeti degistirme arabadan ögeleri temizleyerek, tüm seçenekler de vardir. Müsterilerin satin alma islemini tamamlamak bu yüzden Son olarak, alisveris sepeti verilen URL üzerinden Amazon aktarilmalidir. Zaman içinde bu noktada kaydedilen ögeleri ve sepetindeki ögeleri Amazon alisveris sepeti birlestirilecek ve uzaktan alisveris sepeti artik erisilebilir olmayacaktir.

Bu süreç oldukça kafa karistirici geliyor, ama devreye zaman aslinda sorunsuz. Müsteriler uzak Amazon transfer arabasinin tüm ve tüm perde arkasinda yer alacak karisti olmayacaktir. Bu bir tavsiye yöntemdir ve bir alisveris sepeti için görünümlü web siteleri kesinlikle Amazon sepeti düsünmelisiniz.