e-ticaret uygulamasi ile ilgili tüm

Online is yapmanin yeni yollarini pazar her zaman test, ama is için risk en aza indiren bir çerçeve ile bu yeni olasiliklari göz önünde bulundurun edilmektedir. Hem de elektronik ticaret olarak bilinen E-ticaret genellikle Web üzerinden ürün ve hizmet satmak anlamina gelir. Elektronik Ticaret sadece web sitelerini kullanarak Internet üzerinden mal ve hizmet alis ve satis anlamina gelir.

Faydalari genellikle genis tüketici ve topluma faydalari kuruluslar, faydalari yararlari olarak görünümlerinden görülmektedir. Sizin için E-Ticaret yararlari anma maliyetleri, daha hizli ve daha verimli süreçler ve genisletilmis pazarlari içerir. E-ticaret çözümleri kullanarak, müsteriler rahat alisveris yöntemleri sunan güçlü müsteri iliskileri korumak, ve önümüzdeki rekabet kalin olabilir. Bu online müsterileri yakalamak için kolay yöntemlerden biridir.

Asya Pasifik büyük ve karli e-ticaret pazari sunan dünya nüfusunun üçte ikisinin ev sahipligi yapmaktadir. Bölgedeki bazi ülkeler bu firsati belgelenmis ve basrol almis ve simdi dünya görüsü e-ticaret etkili bazilaridir var. Bir e-ticaret sitesi bir telefon indeksi kadar basit olabilir, müsteri indirilebilir mal satin ve oracikta onlari alabilirsiniz tüm gerçek zamanli kredi yol ve isleme sitesi arasinda olabilir.

Birçok açidan çok farkli olan bölge basarili bir e-ticaret stratejisinin uygulanmasinda bazi zorluklar sunuyor. Bu zorluklarin ragmen tam olarak ya da e-ticaret yardimlardan yararlanmalari için henüz bölgede ekonomileri hala ayni iken çok iyi e-ticaret stratejilerinin dagitim gelismis olan bölgede ekonomileri vardir tedarik ve tüketim zinciri. Mevcut kanitlar simdiye kadar e-ticaret girisimleri ile ilgili olarak Asya Pasifik üye ülkeler arasinda ortaya çikan bir bölme gerçekten var oldugunu göstermektedir.

E-Is yeni olusumu ve bilgi teknolojisi uygulama yoluyla elde deger zincirleri ve is prosedürlerinin yeniden tasarlama. E-Is E-ticaret aslinda daha fazla. Bu da sirket ve sanayi kendisi degistirmek için e-ticaret ölçüde genisletir.