is satis kaybetmemek ve müsterilerinize tutmak için ne kadar kredi kartlarini kabul ediyor

Sana bir soru sorayim …

Ben nasil satis artirmak için gösterebilirim söyleseydim, potansiyel müsterileri kaybetmemek nakit-akisini artirmak, fatura koleksiyonlari hizlandirmak, ve sadece bir için müsterilerinizin tekrar sizden ve tekrar tekrar satin alma tutacak bir hizmet sunmak Günlük ortalama kaç dolar ilgilenen olurdu?

Her zaman kaç kisi bu soruya “evet” demek beni sasirtiyor.

Bu yüzden is nakit akisini gelistirmek için bu kanitlanmis bir yöntem nedir?

Yapmaniz gereken tek sey sadece kredi karti kabul etmeye baslamak oldugunu!

Daha az ve daha az kisi bir zamanlar yaptigi gibi nakit tasimak gibi açikça nakitsiz bir toplum olma yönünde hareket ediyoruz.

Bu sirket müsterilerinden gelen kredi kartlarini kabul ederek basit ve kullanisli gelen satin alma yapmak mantikli degil dedi? Bunun üzerine

Her zaman kendi web sitelerini tesvik ve ne kadar az kendi ödeme çözümleri harcamak için ne kadar önem isletme sahipleri görmek beni sasirtiyor.

Eger internette satis hakkinda anlamak için bir sey, insanlarin duygu ve dürtü satin olmasidir!

Eger web sitenizi ziyaret ve sizden satin almak için müsteriler elde etmek için yatirim her zaman ve para düsünün. Olusturdugunuz web sitesi ve blog gider var. Bu iyi içerik yazmak zaman alir ve sendikasyon var. Belki size uygun organik listeleri kazanmak için bir arama motoru optimizasyonu sirket ödeme yapiyorsaniz. Belki tiklayin pazarlama basina ödeme katilan konum. Daha sonra, büyük bir size satis kapatmak için kullaniyorsaniz potansiyel satis firsatlari hem de otomatik cevap sistemi ya da her türlü diger yollarla yönetmek için takip sistemi içeren bir satis huni gelistirmek gerekir.

Nokta, satis ve pazarlama stratejileri olusturmak için zaman ve para alir ve bu çabalari tüm arkasindaki nedeni basit oldugunu kabul ediyorum düsünüyorum ….

Bir satis yapmak için!

Bu mevcut pazarlama çabalari kadar profesyonel bir tüccar hesabi (elektronik ödeme sistemi) olmasi önemlidir. Tabii PayPal gibi bir 3. parti saglayicisi kullanmak ancak kredi karti isleme oranlari geleneksel bir kredi karti isleme oranlari (% 1 daha yüksek bazi durumlarda) ve paranizi elektronik hesabiniza dogrudan yatirilir degil çok daha yüksektir hatirliyorum. Bunun yerine, el hesabiniza yatirilir için para için 4 veya daha fazla gün sürebilir transfer istemeniz gerekir. Manuel olarak fon transferi istemek zorunda zaman alici ve nakit akisi sorunlari neden olabilir.

PayPal kullaniciya seffaf degildir ve size müsteri için markanizi tanitmak için izin vermez. Bunun yerine, profesyonel görüntü daha az verebilir, PayPal’in marka tanitmak zorunda konum. Alt katmanli PayPal hesaplari alici sitenizin birakip uzun bir kayit islemi geçmesi için alici zorlar olarak satis öldürmek var bir PayPal hesabi için kayit zorlar. Bir internet pazarlamaci olarak yapmak istediginiz son sey, alici bir satin alma yapmadan sitenizden çikmak için izin oldugunu. PayPal gibi bir 3. parti saglayici alici bir PayPal kullanici olmamalidir bu satis için felaket olabilir aylik servis ücretini var gibi ilginç bir çözüm iken Gördügünüz gibi.

Geleneksel bir tüccar hesabi çemberin içinden atlama olmadan müsterilerden gelen kredi kartlarini kabul firsati göze olacaktir ve size mümkün olan en düsük oranda ödeme garanti. Sadece müsterilerinizin mutlu etmek için birkaç dolar maliyeti ve onlari sizden üzerinden satin ve tekrar tekrar, sonuçta ne arzu getiren sisteme biraz daha düsünce koyarak baslamak için mantikli degil eger öyleyse – satis?