neden açik hoparlörler için mezar kablo kullanin

Eger peyzaj satin bu açik hava hoparlörleri yüklemeye hazirlaniyor, degil mi? Haklisiniz, ihtiyaciniz olan her sey var mi? Ben asagidaki satin aldigi tahmin ediyorum: Açik hoparlör, kontrol edin! Amplifikatör, kontrol edin! Defin kaliteli hoparlör tel … ne? Eger magazadan sadece standart hoparlör tel aldim mi? Bu hiç bitmeyecek! Tabii bir süre için ise yarayabilir, ama yakinda unsurlari bu bozulacaktir ve çatlar. Yakinda yaptigi gibi bir üfleme hoparlör neden olabilir kisa bir konu var. Ya da daha kötüsü, Yanan amplifikatör!

Peki mezar kaliteli hoparlör tel iyi yapan nedir? Olusturan, olur bakmak ilk saglar? Evinizde kullanmak standart hoparlör kablosunu bakir veya alüminyum ya da her ikisinin kombinasyonu ya yapilmis tel iki takim da vardir. Açikçasi% 100 bakir bu direnç en az miktarda sinyal aktarir çünkü hoparlörler için kullanilacak en iyi iletkendir. Ve siz hoparlörler için önerilen tel Gage kullanmaniz gerekir tabii ki, bu nedenle bu belirlemek için senin özelliklerine bakmak. Ev veya araba kullanimi için Hoparlör kablolari birbirleriyle temas ve kisa bir neden olabilir baska bir dis metal etmesini onlari korumak için iç iletken etrafinda plastik bir kaplama var. Bu hoparlör tel en sik görülen tipidir. Defin sinif kablo standart tel ile ayni unsurlarindan bazilarini, ancak katma hava koruma vardir. Kablo Bu tür 2 iletken ve 4 iletken sürümleri geliyor. Iletkenler? Tamam, hoparlör tel pozitif (+) tel ve negatif vardir (-) tel. Bu 2 iletken kablo. A 4 iletken sag ve sol kanallar hem stereo kanca saglar olumsuz tellerin pozitif ve iki set iki takim vardir. Mantikli? Simdi geri “heyecan verici” seyler! Defin kablo genellikle bireysel plastik kaplama bakir tel 2 veya 4 tel, olusur. Örnegin, bir kirmizi, bir siyah, bir yesil ve bir mavi olabilir. Renk gerçekten önemli degil, sadece onlara çengel zaman onlari seçkin tutmaya yardimci olur. Bu 4 renk kodlu iletken da hava kosullarina dayanikli dis kaplama kapsüllü olan, genellikle siyah, bu nem, isi, soguk ve kirilmaya karsi korumak yardimci olur. Açik hava hoparlörleri için tel bu tip kullanmak sadece istediginiz olan ses alirsiniz ama önümüzdeki uzun, uzun yillar sürecek.

Tamam, biz ne ögrendik? Biz ev disinda kullanimi söz konusu oldugunda standart hoparlör tel ve mezar kaliteli hoparlör tel farkli oldugunu ögrendim. Eger açik hava hoparlörleri için standart kablo kullanmayi tercih ederseniz, tel kopmasi ve elemanlari nedeniyle bozulma riski vardir. Tel kisa devre ve hoparlör ve amplifikatör zarar olasiligini mümkündür. Peki neden sans alacakti? Neden yere onlari çekin ve tekrar yeniden yüklemek zorunda istersiniz? Bu gerçekten yapmak istiyorsaniz ve, senin mezar çalismasi ikinci kez tekrarlayin elbette, standart tel kullanmak zorunda düsüncesi ne gibi ise! Siz de benim gibi, ve, iki kez seyler yapiyor sevmiyorum, o zaman dogru ilk kez bunlari yapmak. Eger öyle degil mi?