dropship gizemleri bir arka uç sistemi nedir

Arka uç sistemi tanimlanmistir:

Genel perakende ön uç ve arka uç: uç sistemler geri tanimlamak için biz is kosullari anlamak gerekir.

Ön uç dogrudan müsteri temas bölüm veya çalisanlar tarafindan tanimlanir. Bu çagri merkezi, müsteri hizmetleri ve pazarlama temsilcileri bulunmaktadir.

Arka uç sonra depo çalismak ve emirleri yerine getirmek olanlar için geçerlidir, ancak alici ile anlasma yok.

Arka uç sistemleri müsteriye bagli olmayan tüm fazlari için kullanilir.

Onlar emir, dropship sarf malzemeleri ve stok takip etmek için kullanilir. Bu depo, dropship için dolgu maddeleri ve müsteri hizmetleri çalisanlar arasinda iletisim saglamak kurumsal programlardir.

Arka uç sistemlerin Türleri:

E-ticaret: artis arama motoru optimizasyonu (SEO),,, ismarlama web siteleri insa etmek ve desteklemek ve e-posta islemek online saticilarin için, bu sistemler stok, müsteri ve gönderi takibi yönetmenize yardimci olur.

CRM: Iletisim merkezleri ve müsteri hizmetleri çalisanlari aramak için saglanan

Siparis yönetimi: Tüm ürünlerin parça yani sira emir ve tüm satis islemleri yerine getirmek için gerekli ögeleri tutmak.

Fiyatlandirma motoru:, rekabetçi seviyelerde fiyatlari tutar ücretsiz kargo, ögeler üzerinde indirim, ve diger tüm fiyatlandirma kaygilari sunuyor.

Satin alma: envanter satin alirken vb, tüm fonksiyonlar Kollari

Envanter: depo tüm ögelerin kaydini tutar.

Bir arka uç sistemi seçimi

En çok çekici geliyor sistemini seçmek için cazip görünse de, sizi gereken adimlar vardir:

Projenin Organize: Bu kararlar ve tüm çalisma fonksiyonlari temsil edecek insanlarin seçilmesi anlamina gelir. Bu kisi veya grup iyi, disiplinli iyi organize ve sistem programi ve bütçe içinde çalismaya devam edebilirsiniz gerekir.

Is ihtiyaçlarini tanimlayin: Her sirket özel ihtiyaçlari vardir ve onlari karsilamak için özel bir sistem gerektirir. Isletme fonksiyonlari önemine göre siralanir – en kritik ihtiyaçlarini ilk. Birçok isletme bu da dikkate alinmasi gerekir bu yüzden diger sistemlerle baglamak gerekir.

Birden çok tedarikçiden karsilastirin: Sadece ev insa etmek için bir müteahhit ise gibi, birkaç saticilarinin hizmetleri karsilastirmak gerekir. Her biri tüm is gereksinimleri ayrintili bir belge vermek ve her biri için ne yapacagini yazili olarak geri almak. Ihtiyaçlarinizi yerine en yakin gelecek olani seçin. Ayrica onlar geçmiste hizmet etmis diger sirketlerin referans olsun.

Yatirim getirisi, ya da kendi sistemini kullanarak beklediginiz tasarruf ve faydalari miktari: yatirim getirisini ögrenin. Ne kadar kendi sistemine harcanan para telafi götürecek?

Okuyucu için:
Bu makalede, son sistem geri temel bir kilavuzdur. Bir arka uç sistemi seçmeniz gerekir yönetiminde çalisanlar bunu nasil isaretçiler verilmistir. Bir sistem seçimi kolay bir is degildir ve her bir is çalisan uzmanliga sahip olanlarin yardim aramak gerekir.