e-ticaret yazilimi tek sayfa çikis

Orada tek bir sayfa olmak için çikis sistemine sahip birçok faydasi vardir ve sorgulamadan en büyük avantajlarindan biri kullanmak daha kolay olacaktir. Zor bir çikis islemi olmasi kesinlikle isinizi zarar edecek. Içinde yasadigimiz toplumla, biz seyleri kadar kolay mümkün olmak istiyorum. Biz hemen hemen herkes su anda kullandigi kontrol kartlari var. Biz büyük perakende magazalari gittiginizde, bizim için çanta, birden fazla satir yer ögeleri, bu hizli oldugunu insanlar var ve kolaydir. Online e-ticaret ödeme sistemi de benzer olmalidir.

Tek bir sayfa çikis sistemi olmayan zaman çevrimiçi karsilasacagi en büyük sorunlardan biri hizli bir sekilde trafik kaybediyor oldugunu göreceksiniz olmasidir. Ne olursa olsun sayfa ne kadar güzel, ben trafik bazi unsurlari kaybetmedi bir sayfa görmedim. Bu, bir çikma orani olarak adlandirilir. Bir sayfa 0% bir hemen çikma orani varsa, örnegin, daha sonra sayfada ise bu sayfayi ziyaret insanlarin 0% web terk anlamina gelir. % 100 bu sayfayi ziyaret eden herkesin bunu giderken baska bir web sitesine gitmek için birakiyor anlamina gelir. Bu olacak çok fazla trafik ile herhangi bir sayfa 0% hemen çikma oranina sahip asla. Uzun bir çikis islemi ile, onlar ürünü satin almak için gitmek zorunda her sayfa daha fazla trafik kaybediyorlar. Tek bir sayfa çikis üzerinde,% 60 çikma orani olabilir, ama bir çok sayfa çikis sisteminde, sadece ürün satin olabilir% 60 bir kismini alabilirsiniz.

Bunun neden birkaç nedeni vardir. En büyük nedenlerinden biri, insanlarin satin alma konusunda kendilerini tahmin ikinci baslayacak olmasidir. Bu pahali bir madde, özellikle, insanlar kredi karti koymak hemen önce gerçekten o ögenin ihtiyaciniz olup olmadigini düsünmek olacaktir. Lengthier ödeme islemi, onlar artik gerçekten ihtiyaciniz veya ürün istediginiz karar onlara daha fazla zaman. Hizli onlari ilgi almak ve ödeme ile, daha büyük olasilikla bu sorunu önlemek olacaktir.

Bir baska sorun daha fazla insan seyler satin almak için internet kullaniyor olmasidir. Birçok kisi önce online bir sey satin hiç sizden satin alma olabilir. Bu, garip bir düsünce olabilir, ama özellikle e-ticaret, bu her zaman iyi bir düsünce olabilir. Bu durumda oldugu için, insanlarin ödeme süreçlerinde onlara yardimci olmasi için kullanilir. Bir çikis geçiyor birkaç sayfa sonra, hizli bir sekilde düzgün seyler yapiyor ve sadece baska bir yere gitmek emin olmadigini karar verebilir. Sizin ödeme islemi çok uzun ve tamamlamak için çok zor çünkü Yine, degerli bir müsteri kaybediyor.

Son olarak, birden fazla sayfa kontrolleri büyük çogunlugu tek sayfa kontrolleri ile karsilastirildiginda çok profesyonelce bakmak. Bu e-ticaret yazilim çesit ile geldi çünkü Çogu zaman onlar sadece kullanilir. Gerçekten kullanicilar herhangi bir nedenle hesaplari olusturmak gerekmez, ya da istenen bazi bilgiler gerek olmayabilir. Çogu insan hizla seyler bu tür size sesleniyorum ve onlar satin alma için sorulmasi gerekmez sorular soruluyor düsünüyorsaniz, hep birlikte birakabilir. Ben size ihtiyaciniz olmayacak bildiginiz bir çikis formu parçalari kurtulmak için tesvik edecek. Gelistiriciler sizin ürünlerinizi satin düsündügünü olanlarin en iyi sekilde emin olabilirsiniz böylece çok ucuza bu yapma yetenegine sahiptir.