Fellowes c-220 Powershred serit kesilmis parçalayici bir göz atiniz

Bir agir motor ve 9-1/2 “kagit girisi ile donatilmistir. Kolay atik bertaraf ve otomatik için 15 galon çek çöp sepeti içerir hizli, kolay parçalayici çalismasi için start / stop. Otomatik olarak kapatir ve uyarilar operatör zaman sikismasi, çöp sepeti dolu, ya da kapi aralik oldugunu. Kapi yagi, manuel ve parçalayici çanta için uygun tutucu sunmaktadir.

Hizli bir genel bakis

* Küçük ofis kullanimi için tasarlanmis
Herhangi bir küçük ofis için boyut, güç ve özellikler * mükemmel bir uyum
Reçel ile * Turbo Jam Release dügmesine iktidara
* Shreds geçis basina 18-20 yaprak
* Otomatik start / stop

ek bilgi

upc 077511382215
üretilen: Çin
Manuf parçasi # 38221
Model C-220
agirligi 59.0000
boyutlari 29.5 “x 17.5″ x 14 ”
beklenen gemi tarih 3-5 gün
nakliye agirligi 59
Makine üzerinde garanti 3 yil – Kesme Heads ile ilgili Ömür Boyu
shred kategori ofis
kesme tipi serit kesilmis
güvenlik seviyesi 2
shred genisligi 7/32
sayfalik kapasite 16-20
bin kapasitesi (gal) 15
bogaz boyutu 9.5
silebilirsiniz: CD, kredi kartlari, kagit, ataç, zimba
beygir gücü 0.5
sürekli motor evet
uygulanamaz otomatik yaglayici
gerilim (standart) 115v

Biz mümkün olan en düsük fiyata en iyi hizmeti sunmak için çalisiyoruz. Biz çogu ürün için mevcut ürün uzmanlari var. Herhangi bir soru veya olabilecek kaygilari ile bizi arayiniz. Biz çok bilgili çalisanlar ile görev ve ihtiyaçlarini karsilamak için sabirsizlaniyoruz.

New York kosusturma bulunan Mono Machines LLC Fellowes Imha yetkili saticisidir. Essiz sözlesmeleri sayesinde biz maliyetleri azaltmayi ve çevresinde DÜSÜK FIYATLARI teslim, üretici depo dogrudan gemi edebiliyoruz.

Bir pazar lideri ve ögütücüler için yenilikçi olarak, Fellowes ® gizli bilgilerin nihai koruyucusu anlamina, yeni logo olarak Bulldog entegre etti. Fellowes ® ögütücüler uzun yillar kaliteli ve güçlü bir koruma için güçlü bir üne sahip olmuslardir. Bulldog bir tüketicinin iyi bir isim ve iyi bir kredi veya gizli kurumsal belgeler olsun, gizli bilgilerin bekçi köpegi olarak Fellowes ® gücü temsil ediyor.

Global bir üretici ve is makineleri, kayitlari depolama çözümleri ve teknoloji aksesuar pazarlamaci olarak, Fellowes insanlar daha fazla güvenlik, organizasyon ve verimlilik ile çalismasini saglar. Kalite ve yenilik için bir vaatte bizim temel ilkedir. Biz degerler kalici bir set ve güçlü bir miras tarafindan yönlendirilir. Biz dünya çapindaki müsteriler ve tedarikçiler ile paylasmak güçlü, uzun imtiyazli iliskileri gurur duyuyoruz. Fellowes Powershred ögütücüler, çalisma alani ve teknoloji aksesuarlari, medya depolama, baglayici ekipman ve laminasyon makineleri: Bizim tüketicilerin Fellowes is olusturan asagidaki markalar ve ürünler güven. Bankacilar Kutu Kayitlar depolama ürünleri ve çözümleri. Vücut Eldiven Mobil teknoloji aksesuarlari. NEATO Medya etiketleme ürünleri

Sirket benzeri görülmemis bir müsteri deneyimi için kanama-kenar web teknolojileri kullanan ise essiz müsteri hizmetleri saglama vizyonu ile 2006 yilinda sahis firmasi olarak basladi. Siki çalisma ve müsteri hizmetleri için sarsilmaz bir baglilik yillik bir multi-milyon dolarlik sirket haline gelmistir ne için temel atilmistir. Müsteri memnuniyetini, titiz bir yaklasim ötesinde, Mono Machines LLC büyümeye ve yeni pazarlara genisletmeye devam ve yeni firsatlar bulmak için devam ediyor.