online pazarlama ve yenilik – pazarlamacilar için kilavuzu

Nasil rekabet kendimizi ayirt edebilirsiniz? Bu yüzden birçok sirket ayni yöntemleri kullanarak ve müsterileri için sonuçlar yaratmak için ayni islemleri takip ediyor. Ben olaylari ve konferanslarda bir çok yakin zamanda isitme olmustur. Artik onlar büyümek degil hissediyorum ya da kim onlarin pazarlarinda bir tavan vurdu hissediyorum sirketler için büyük bir endise gibi görünüyor.

“Ekonomi titrek almaya basladi ve nakit pazarlama departmani gitmek için ilk biriydi azalma kisa sürede!” Benim iyi bir arkadasim büyük bir Güney Florida Döseme Sirketin CEO’su son zamanlarda, bana bu rahatsiz edici bir ifadedir Bir pazarlamaci için, ancak bu cesaret kirici olmamalidir. En iyi pazarlama fikirleri ve büyük bazi ürünlerin ekonomik sikinti dönemlerinde olusturuldu.

Bu zamanlarda en önemli faktör odakli kalmak ve müsteri memnun tutmaktir. Tabii ki, biz sonuçlari saglayarak bunu yapmak mümkün. Bu gün için, birçok umutlari hala pazarlama yanlis reklam ile esanlamli oldugunu düsünüyorum. Pazarlama yaraticilik hem de yenilik gerektirir bir ürün veya hizmet satan, ayni zamanda bir fikir verimlilik ve karliligini artirmak için bir süreç yaratmak degil sadece var.

Burada odak yardimci olacak bazi önemli noktalar sunlardir:

Elinizde olan projeler odaklanin, istemci kaybi ya da erozyona karsi sigortalamak için müsterilerinize için vaatlerini yerine emin olun.

Satis çabalarinda zemin kaybetmeyin. Tutarli ve agresif olun. Eger umutlari için bir deger yaratmak emin olmak için farkli yaklasimlar deneyin. , Bilmeleri gereken ne umutlari ile güven duyulmasi bu sekilde onlara, onlar duymak istediklerini onlara söyleme.

Birden fazla kursun kaynaklari bulmak, sadece yol için Google Adwords güvenmeyin. 3-4 kursun kaynaklarina sahip bir süreç olusturun. (Referanslar ve tavsiyeleri dahil)

Yenilik … firmanizin gerçekten iyi ne oldugunu ögrenmek ve bu hizmetleri spot alternatif yollar bulmak. Iyi sektöründe dikkat ve yapiliyor degil ne, vaka çalismalari olusturmak ve eksik noktalar doldurun. Bir islevi, bir araç, bir hizmet, bir ürün veya bir fikir, bir sey olusturun. Yenilik …