toptan biçak ile bir is kurma

merhaba arkadasim,

Toptan biçak satin alma ve satis kar potansiyeli kesinlikle yoktur. Sonuçta, birçok perakende magazalari onlar iki yüz hatta üç yüzde yüz kadar tarafindan satin toptan biçak isaretlemek. Bir perakende magaza gidip bir biçak için yirmi dolar ödemek anlamina gelir, bu magaza sadece bunun için bes dolar ödedi olasidir.

Perakendeciler gibi yüksek bir biçimlendirme de halka toptan biçak satmak beri hala bir kar çekerken, bir “indirim” adresinden toptan biçak satabilirsiniz. Örnegin, senin Toptancilik az iki dolar on alti fonksiyonlu kamp biçak satiyor diyelim. Perakende magaza 9,95 $ için ayni kesin biçak satiyor. Eger satmak her biçak elli-yüzde perakende daha az ve para iki katindan daha da satisa olarak bu pazara, 4,95 $ için çok ayni biçagi satabilir.

Satilik sunmalidir tam olarak hangi toptan biçak görmek için, diger saticilarin biçak için gidiyoruz görmek için ebay pazar bakabilirsiniz. Örnegin, 16 fonksiyonlu fazla üç dolar için satiyoruz kamp biçak arti eBay üç dolar kargo ücreti vardir. Sadece dolarin üzerinde 1.50 Toptancilik bu toptan biçak alabilirsiniz. Her biçak satin alma fiyati 1,50 $ bir kar elde anlamina gelir bir dolar sadece yaklasik maliyeti böyle bir öge nakliye beri satmak, satici da nakliye ücretleri $ 2 üstünde kazançli çikacak. Satan her biçak için anlamina gelir, satici fazla üç dolar yapar. Bu bir 200-yüzde biçimlendirme daha fazla.

Eger satmak her biçak büyük bir kar elde olmasa da, amaci mümkün oldugu kadar çok toptan biçak satmak. Sen toptan biçak büyük bir hacim satarak düsük basina maddelik kar telafi edecegiz. Sonuçta, üç dolar kar üzerinden asagi atlamak ve bir sey olabilir, ama o hafta sirasinda üzerinde bir Yüz kere, bu ürün sadece bir kar bir ekstra üç yüz dolar oldugunu yaparsaniz .

Toptan biçak kesinlikle kazançli bir firsat ve biçimlendirme için oda çok sey var. Genellikle size toptan biçak için ne ödeme için çift sarj edebilirsiniz ve hala çok altinda için en perakende isyerlerinde sunmak ne için biçak satmak mümkün olacak. Bu herkes için bir kazan-kazan durumu esittir. Toptancilik normal bir müsteri (siz) kazanir, sizin alicilar magaza ne ödemek istiyorum bir kismi için kaliteli biçak almak ve size satmak her toptan biçak üzerinde bir kar elde. Sizin için daha ne isteyebilir ki?