ücretsiz dropship 7 zor sorular da geç sormak gerekir

Ücretsiz bir dropship tedarikçi seçerken dikkatli degilseniz, alacakaranlikta kadar safak çalismak ve gerçekten çok para kazanmak asla. Özgür dropship tedarikçi sizin için en uygun olan karar vermeden önce, bu yedi soru sormak!

** Ne nakliye yöntemleri ve ortalama teslim süresi nasil olmalidir? **

Ne olursa olsun, satici ABD ve Çin merkezli olup olmadigi, onlar izleme ile saygin, güvenilir bir nakliye hizmeti kullanmak emin olun. Ayrica, ürünlerin makul bir zaman uzunlugunda müsterilerinize teslim edilmesini tespit.

Unutmayin: SIZ sicak koltukta biri teslim bir sorun ya da gecikme varsa!

Müsteriler cevaplar için tedarikçi isteyen olmayacak, onlar size ariyor olacagim.

** Ilgili uygulama yeterli kalite kontrol mu? **

Her zaman kalite kontrol hakkinda bilgi almak. Onlar tedarikçinin depo ulastiginizda bir saygin bir tedarikçi tekrar daha sonra üretilmektedir fabrikada kontrol ürünleri ile çift kalite kontrol uygulama ve olacaktir.

Ilgili bu yapmaz — dikkat! Bu hatali ya da kalitesiz ürünler için alicilar tarafindan sorumlu olacak biri, bu nedenle kalite kontrol bir kontrol altinda tutmak için tedarikçi baglidir gerekir.

**, Satici bir ürün için kendi promosyon malzemesi kullanimi izin veriyor mu? **

Iyi bir tedarikçi onlarin görüntüleri ve ürün açiklamalari, hem de diger ilgili metin ve ürünler hakkinda bilgi kullanmanizi saglayacak.

Aksi takdirde, fotograf çekmek ve bir açiklama yazmak için satilan her madde en az bir satin almak zorunda kalacak. Bu, dropshipping amaci yendi degil mi?

** Nasil, satici kolu geri ödeme ve müsteri sikayetlerini yapar? **

Saygin dropshipper iyi bir garanti ile mal arkasinda duracak.

Onlar yok ise, neden kendinize sormalisiniz.

Bir garanti sunmak için istekli degilseniz bu ürünleri par degildir, ve tedarikçi bunu biliyor anlamina gelir, çünkü, bu kirmizi bir bayrak olmalidir.

Müsteri hizmetleri ** Ne tür geç sagliyor? **

Herhangi bir is, müsteri hizmetleri kadar iyi oldugunu ve bir dropship tedarikçi bu kurala bir istisna degildir. Bunun yerine bu konuda soran, bir test çalismasi yapmak! Bir e-posta göndermek veya bir soru ya da endise ile sirket arama ve nasil kullanilacagini derhal ve etkili kendiniz görün.

** Ilgili güncellestirme katalog bilgileri düzenli mu? **

Bir tedarikçi düzenli olarak envanter ve katalog bilgileri güncellemek gerektigini ve bir ürün stoga düsükse size bildirir. Onlar yoksa kendi öge backordered oldugunda, size kizgin müsteri ile bir olacak!

** Tedarikçinin pazarlama politikasi nedir? **

Iyi tedarikçiler çogu, katilabilirsiniz bagli bir pazarlama programi sunuyoruz.

Bu sizin için tedarikçi müsterilerine bakarak bazi ekstra kar elde etmek bir yoldur!

Iyi bir dropshipper ve satici is yerine onlari, sizin için bir kar dönecek bulmak için bu 7 sorular sorun.