web üzerinde e-mal indirilebilir satmak için nasil

Ayrica isimleri elektronik esya, e-mal ve indirilebilir ürünleri gitmek Dijital mal, e-ticaret önemli bir parçasidir. Insanlar internet üzerinde somut ürünleri satin için kullanilir aliyorsaniz, ancak dijital ürünler hizli bir sekilde çok zemin kazaniyor. Bu isimler, saklanan indirilen ve elektronik formatta kullanilan mal tanimlamak için kullanilir. Bu tür ürünler ancak e-kitap, yazilim, müzik dosyalari, dijital görüntüler, e-bilet ve html sablonlari ile sinirli degildir. Bu e-ticaret web sitesi kendisinden ya da bir e-posta ya bir baglanti üzerinden indirilebilir.

Dijital mal alis ve satis önümüzdeki yillarda daha fazla büyüme için büyük bir potansiyel ile çok karli bir is haline gelmektedir. Online alisveris e-mal satin alma ve kullanmaya ve genellikle maddi mallarin daha daha iyi gibi aliyorsaniz. Fiziksel mal ve elektronik esya arasinda birkaç önemli farkliliklar vardir. Elektronik esya fiziksel mal daha iyi oldugunu söylüyorlar, ama bazi önemli avantajlari vardir degil. Burada dikkat etmeniz gereken sadece birkaçi:

– Hayir envanter
– Hayir nakliye
– Hiçbir baslangiç ??maliyeti Küçük
– Tüketiciler anlik haz almak
– Islem saniyede tamamlandi
– Satmak için ayni Maliyetleri bir veya binlerce

Bir e-ticaret is kurma ilgilenen ve para yoksa o zaman e-mal indirilebilir satmak için iyi bir fikirdir. Zaten bir online magaza kendi ve müsterilerinize daha fazla seçenek sunmak isterseniz daha sonra diger ürünleri yaninda egoods satan deneyin. Çok kolay mevcut bir online magaza içine dahil yapar egoods gibi çok çesitli vardir. Indirilebilir E-mal satmak yetenegi müsterilerine sunan bir e-ticaret çözümü bu temel islevleri birkaç olmalidir:

– Otomatik ürün indir
– Bir ürün için birden çok dosya indirme
– IP adresi ürünü indirmek için – baglanti sadece müsterinin izin verme seçenegi de geçerlidir ve # tiklama veya # gün seçmek için seçenegi sunar Özel indir kurallari
– Hiçbir nakliye seçenegi var
– Ürün seçenegi ve ürün degisken özellikleri
– Eszamanli maddi mallar ve e-mal çikis
– Daha fazla güvenlik için Sifreli URL

Sadece e-ticaret web sitesinde elektronik ürün listeleme havai fisek satis rakamlari için yeterli degildir. Sizin kadar fiziksel ürünleri yaptiginiz gibi elektronik esya pazar var. Eger internet üzerinde dijital mal tanitmak için kullanabileceginiz pek çok yöntem vardir. En etkili yöntemlerden biri fiziksel mallar için bir ortaklik programi baslamadan çok daha kolay olur bir ortaklik programi, baslamaktir. Web üzerinde e-mallar için en büyük pazarlari biri ClickBank, onlar e-kitap ve yazilim konusunda uzmanim. Onlarin programina katilarak bagli binlerce erisim mümkün olacak. Baska iyi taktik satmak ve orada listelenen olsun indirilebilir ürünleri seklinde özelligi ürün dizinleri aramak içindir. Sadece üzerinde düsünme kap koymak, dijital ürünler gelistirmek için çok daha fazla yaratici yolu vardir.

Basarili bir sekilde internet üzerinden dijital indirme satmak için gerekli özel araçlar vardir. Dogru e-ticaret çözümü kullanarak baslar. Size uygun araçlari varsa, istediginiz gibi çok insan olarak birçok dijital ürün satmak mümkün olacak. Tek basina veya diger ürünler ile birlikte satmak, seçim sizin.