yanlis girisimciler bizi yikamaz

Web siteleri benim uzmanlik alanim Bence disari ses hakkini verir ne kadar, ben ekonomi degil, bakmak nelerdir?

Tutmak benim gözleri ve kulaklari ben, insanlar yeni ev satin alma gibi görünüyor olmadigini fark ettik açin; yaptiklarini çekim konum zaten sahip olanlar. Insanlar glibly sonraki en iyi is arayan degil, onlari simdi issiz bir is için ise alim ajanslari kullaniyoruz. Isletmeler prestij için bir web sitesi yok: onlar site ilk etapta yapmak gerekiyordu ne yapmak istiyorum, bir gelir elde.

Geri ilk noktaya, hiç çok iskele çok uzun olmayan bir geçmiste kesinlikle, bizim sokaklar festooning olarak gördük, bu is yeri almis olmaz, hiç kimse, hendekler veya lapa lapa boya isi, hasarli çati fark için zaman vardi izin yeni satin çözmek, ya da daha büyük ve tabii ki daha pahali mal geçmeden çok mesgul.

Simdi is, herkes yahut yukari hareket, isler arasinda dolasmak için sag orada oldugunu düsündüm bir zaman gibi görünüyordu. Ise alim ajanslari çogu zaman simdi, alay ile bakti, onlar bir zorunluluk haline gelmistir, bu ince hava isler çekerek gibi görünüyor, ama tabii simdi bu isleri yapmak için birçok nitelikli orada degil buluyoruz, nasil basardiniz önce?

Son olarak web siteleri, çok uzun için web Gelistirici, kullanilabilirlik uzmani ve yazari bu aslinda ne oldugunu sordu olmustu. Kuskusuz sanayi cennet gelecekte bize ne getirecegini bilmesi emekleme asamasinda, ama bu bebeklik döneminde bir dizi kural var oldu, web sitelerinin en üstüne tirmanmaya yardimci olmak için, zaman zaman biraz kafa karistirici ve savunulabilir bu kurallar arama motorlari:, kodlama optimize kullanmak için bir site kolay yapma ve siteler saglayarak yani Google, Yahoo, Ask, Bing & c, yararli ve iyi yazilmis bir içerige sahiptir.

, Hiç kimse birisi ‘neredeyse’ unutmustum onlar kendi Web sitesinde anlamadi çalismalari yürütmek için ödemek için gidiyordu onlar, bu tüm sorunlari ortaya buradaydi?

Bu, tüm simdi degisti, ve, tamamen arama motoru radar kapali sadece küçük web siteleri degil neden anlayabiliyorum, büyük sirket web siteleri de bu ikilem içinde, ve bugün tespit ve sabitleme istiyorum. Ne yazik ki gibi her zaman iyi egitilmis, yeni pazarlamacilari ‘hizmet sunmak için açilan için bir çalisma görünen bolluk var.

Bu bu makalenin noktasi benim önceki noktalari ve toplamlari geri getiriyor, bu emlak piyasasinda geldiginde herkes sonraki is kizartma ve atese gerçekten degildi, bir girisimci, ve tabii ki var Simdi tam tesekküllü web gurusu degilim, bazi araçlar var, kitaplari okuyun.

Her alanda uzman var, bu çok geç olana kadar sadece yazik herkes bu takdir etmez bu.