bir milyoner çevrimiçi olmak için nasil

Asagidaki hikaye ile asina iseniz bilmiyorum. Bir adam degil adil hayat ne kadar karisina her gün sikayet, ve nasil dua kaç kez olursa olsun, o lottery.The kiz arkadasi kazanmak için almaz yüzüne komik bir ifade ile ona bakar ve der ki: ” Aslinda sizi bir bilet satin görmedim. ” Masal anlami size piyango kazanmak için wan’t, bir bilet satin almak zorunda, asagidadir. Bir milyoner çevrimiçi olmak istiyorsaniz, bunu disinda hareket var ve bu okuma ona ilk adimdir.

Neden çogu insan milyonlarca yapmak için basarisiz mi? Millioniare girisimler okulu terk etme oranlari gerçekten çok büyük. Hatta biraz para kazanmak edebiliyoruz önce bu girisimler almak insanlarin yaklasik% 95 onlari disari yürüyün. Kadin ve erkek basarisiz yapmak dehsete olmasidir. Bir bilet satin almayin, bu gerçek bir pitty nedenidir, bir kez daha, sen piyango kazanmak mümkün olmayacaktir. Bu gerçeklesir neden ek bir neden genellikle ilk adimlari en zor olanlar olmasidir. Insanlar tesvikler yanit ve herhangi bir alamadim, onlar gitmek için olasi degildir. Birakma yapabilirsiniz kötü hatadir. Eger bir yag imparatorluk varisi olmadikça herhangi bir milyoner (ya da bios okuyun), Ask, alt baslayip yolunuzu tirmanmak zorunda. En kendine yapilan milyoner var. Burada anahtar ne olursa olsun hedef sürdürmeye, pes etmektir. Ne kadar ne istediginizi elde etmek için gitmek isteyen?

Simdi, bir sey ile gelmek zorunda. Eger bir web sitesi, ürün ya da ne istediginizi almak içine götürecek hizmet için substancial fikriniz varsa, sana bir sey göstermek için gidiyorum. 2009 yilinda, 157 milyar dolar nerede internet üzerinden geçirdi. Bu 157 milyar dolar, 17 milyar dolar ortagidir pazarlamacilari tarafindan yapilmistir. Bu ortagidir pazarlamacilari özel bir baglanti ile ürünler sundu. Bir kisinin bu baglanti üzerinden bu ürünü alan, bunlar bagli bir komisyon (genellikle ürünün fiyatinin% 50-70) kazandi. Kendinizi biraz para kazanmak konusunda herhangi bir fikrim yok, yani, bagli kurulus pazarlama ne olursa olsun parçanin büyüklügü, bir 17 milyar dolarlik pasta disina neden gitmek için en iyi yoldur, yine olacak bazi ciddi para.