Bir sanal asistan ise aradigimiz herhangi bir fikir ne nitelikleri var

Bir girisimci olarak, basarili olmak isteyen, siz kar ve verimliligi artirmak istiyoruz. Nerede bu yapmak için kaynak ve zaman alabilirim? Bir VA Kiralama çözüm olabilir ama nasil benim için mükemmel VA seçebilirsiniz?

Sizin için en iyi VA bulmak için nasil bir kontrol listesi asagida listelenmistir.

1. Özellikle, is ihtiyaçlari nelerdir?

Eger liste koordinasyon ile yari zamanli yardima ihtiyaci gayrimenkul var mi? Eger ofis ihtiyaçlari ile tam zamanli yardima mi ihtiyaciniz var?

2. Sanal Asistan hizmet yetenegi ile is ihtiyaçlarina kadar ölçün.

3. danisma

Açikçasi, arama sonuçlari bir çok verecektir. En VAs bir ücretsiz danismanlik verecek. Bir kez bir yanit alirsiniz. Burada düsünmelisiniz bazi birkaç nokta vardir:

– Sanal Yardimcisi bir zamaninda yanit mi?
– Sanal Yardimcisi profesyonelce cevap mi?
– Çagri için hazirlanan Sanal Yardimcisi mi?
– Kendilerine söz olarak orada takip mi?
– Onlar ihtiyaciniz olanlar maç sundugumuz hizmetler mi?
– Eger süreçlerinin net bir bilgi var mi ve onlar da sizin is ile karistirmak nasil?
– Düsünmek ve Sanal Yardimcisi güven oldugunu hissediyor musunuz?
– Sanal Yardimcisi gerçekten ihtiyaciniz ne dikkat mu ve kesmez?
– Sanal Yardimcisi çok is hakkinda istiyor mu?
– Eger Sanal Yardimcisi ile iyi bir baglanti var mi?

4. deneyim.

Bir VA genis arka plan yönetici ya da yönetici asistani deneyime sahip olmalidir. Simdi, bir Sanal Yardimcisi evinin veya Sanal Yardimcisi olan ayni zamanda çalisma disari bu deneyimi elde ettik olabilir. Hakkinda sormak sorulardan bazilari:

Bir Sanal Yardimcisi olmak için önceki deneyiminiz neydi?

Kaç yil uygulama var mi?

Eger yetenek düzeyi nedir?
5. egitim

Bir is sahibi olarak, bazi yeni yazilim ögrenmek için zaman nokta olmayabilir. Eger atama almak ve onunla çalistirmak için çok yetenekli egitimli ve kimin için birine ihtiyacim var. Sanal Yardimcisi yazilimin belirli özelligi yetenegine sahip oldugunu garanti altina almak için proje ile ilgili özel sorular sormak emin olun.

6. fiyatlandirma.

Saatte seksen dolar – Bir VA oranlari yirmibes dolar arasinda degismektedir. Eger, isinizi hasta tatil, için ödeme olmadigini açiklama önünde çiktiginizda çok yüksek görünebilir ama, uzun vadede güvenlidir.

Ayrica, bir is sahibi olarak, Eger müsteriler için maliyetlerinizi düsürmez. Bu olaganüstü bir ürün sunmak istiyorsaniz ve fiyat için ödemek istediginiz bekliyoruz bu müsterilerin bilirdin. Bu üstün hizmet sunmak için, öyle biraz para almak. Bir alti ürün sunmak için, bu para büyük bir miktar gerektirmez.

Ben bu noktalari kendi is onlara yardimci ve basari araciligiyla rehberlik edecek dogru VA için arayanlar için büyük bir yardim olmustur umuyorum. Kaliteli bir Sanal Yardimcisi aramak için zaman alacagini ancak, bu kesinlikle is olumlu bir varlik haline gelecektir.