böylece çevrimiçi satmak istiyorum.

Yani ister atlama almak ve bir online magaza açmak?
Maliyetli ve hatta nerede baslar de Scared?

Sana bir web tasarimcisi ihtiyaci disari kolay her seyi ayarlamaniza yardimci olabilir daha fazla kendinizi yormayin. Nasil ve neden sormak kendi web tasarim sirketi varsa bize bu söyleyeceksin?

Benim iyi bir arkadasim az £ 100 insa edebilecegini bir web sitesi için onu 6000 £ + sarj bir medya sirketi tarafindan alinip zaman tüm yaklasik 3 yil önce basladi. Ben sitede aldi ve ben basladi ve kendi web tasarim sirketi olusturulan bu yüzden herkese ayni seyi asla söz verdi.

Ve 03:16 Tasarimlar simdi 03:16 benim sirket unvani ne anlama geldigini biliyor ve sadece benim sirket yere sayilari olmasini istedik koymak için ilk insanlar ve ben WWE güres sahne seviyorum, dogdu. Stone Cold Steve Austin ve onun slogani olmak benim en sevdigim güresçi “Austin 03:16 sadece bir * s whooped” ve benim sirket adi 03:16 Tasarimlar olusturuldu oldugunu.

Ben de bunu olusturmaya baslamak için bir rüya zaman vardi bir isim vardi.

Is 1: alan adi satin al

Adresinin alan adi almak için iyi bir yer fiyatlarla bazi uzantilari örn 2,59 £ yilda baslayarak ile www.123reg.co.uk oldugunu. Tr

Is 2: barindirma plani alin

Onlar makul fiyatli gibi tüm hosting ihtiyaçlari için bu sirket kullanmak ve destek iyidir. Hosting-Unlimited.net temel hosting plani (sizinle baslamak için ihtiyaç olan) bir yil 22,95 £ oldugunu.

Yani artik sirket adi, bir fikir, alan adi ve az £ 26.00 tüm hosting bir yil var simdi bir dükkan olusturmaniza olanak saglar.

Is 3: magaza kurmak

Bu komut dosyasi denilen basladi zaman OS Ticaret ve Zen Cart denedikten sonra simdi CubeCart adi verilen küçük bir program tökezledi iyi görünüyor ve onunla gitmek için destegi vardir dükkan kullanimi kolay bulmaya çalisan birçok komut denedim E-Magaza ve simdi kendim de kullaniyorum CubeCart magaza içine ilerlemistir. Bu kolayca kurulabilir ve kullanimi ve doldurmak için basittir. Neyin daha iyi, 10 dakikadan daha az bir hosting plani üzerinden otomatik olarak bu yükleyebilirsiniz fantastico adi verilen bir servis kullaniyor. CubeCart Devellion Ltd adli bir sirket tarafindan sahip olunan ve Allistar Brookbanks (veya arkadaslarina Brooky) adi verilen çok kolay bir adam tarafindan yönetilir.

CubeCart kullanmanin büyük avantajlarindan biri, destek ve OS Ticaret kullanarak durdurdu temel sebebi. Zorlandiginiz ya da birkaç degisiklik size CubeCart forumu ziyaret edebilirsiniz yapmak istiyorsaniz alirsaniz
Burada, ve sorunuzu gönderin. Forum üyeleri ve moderatörler (Ben de bunlardan biriyim ve EvilHomer adi altinda forumda bulunabilir) 9/10 kez yardimci ve size yardimci olacaktir. Biz de dogru yönde bir isaret ve yolda size yardimci olmak için öneriler yer almaktadir. Simdi forumun diger büyük bir bölümü CubeCart için mods oldugunu, bu biz CubeCart gelistirmek için hazirladik kod parçaciklari bulunmaktadir. Birçok ücretsizdir mods ve bazi artik bir mod için 5 $, 10 $, 15 veya hatta 20 $ disari ödeme güvendiginiz, sadece birkaç $ $ $ ‘s satilmamaktadir dikkate zaman bazi insanlar için çok görünebilir ama vardir Bazi web tasarimcilari bir saat çalisma için 20 $ + sarj ve bir mod satin alma size kodlama ve hata saat kurtarabilir. Ben orada kendimi olmustur ve simdi toplum için mods üretmek var bana güven.

Sizin hala emin neden forum haline pop ve bunu denemeden önce merhaba sizin sorularinizi cevaplamak için istekli mutlu insanlar bir demet bulacaksiniz demek degilse.

CubeCart senin Hosting CPanel gidin ve Fantastico denilen simgeyi bulun ve tiklayin yüklemek için, simdi programlarin listesini E-Ticaret bölümünü bulun ve bu yükleme islemi baslayacaktir CubeCart tiklayin göreceksiniz. Sadece basit adimlari izleyin ve birkaç soru cevap ve 10 dakika altinda alisveris yüklü ve kullanima hazir olarak bu kadar.

Kendisi 2 alana ayrilmistir dükkan dükkan önünde ve yönetici bölümü var. Dükkan ön alani olan müsterileri en görmek ve size müsteriler, siparisler vb görmek ve kategoriler ve ürünler ekleyebileceginiz yönetici sizin parçasidir. Yönetici gezinmek ve böylece orada bu 10 dakikadan az ve 26,00 £ artik bir online magaza var altinda olmasi kullanimi kolay sekilde ayarlanir.

Biz hala düzgün Tho set bitirmek ve ag geçidi ve telif hakki sorunlari kapsayacak sekilde karsilamak için daha fazla 2 puan var.

Bir profesyonel görünümlü magaza istiyorsaniz ben telif haklari kaldirmak için 69 $ (yaklasik 40 £) ödeyerek öneririm ancak tüm telif hakki bilgisi oldugu gibi birakmak gibi Simdi CubeCart sürece yazilim kullanimi ücretsizdir, tüm yuvarlak iyi görünüyor adiller. Burada bir lisans satin CubeCart Copyright Temizleme Anahtari satin alin olabilir

Online satacak iseniz bir ödeme ag geçidi online para almak dedigimiz gerekir. Sadece disari basliyor iseniz bir PayPal is hesabi için kayit öneririz, bu burada www.paypal.com yapabilirsiniz. Ben PayPal demek nedeni kurmak ve zaten tam normal ve dijital alimlari için CubeCart ile entegre için ücret kalmamasidir. Yani yine kolay ve sadece araciligiyla koymak herhangi bir islem üzerinde küçük bir ücret ödemek kurmak serbesttir.

Neyse ki bu konuda tüm az 24 saat içinde ve asagi dedi ve £ 100 altinda kendi E-Ticaret online alisveris kurmak ve ticaret baslayabilirsiniz.

Peki yeni dijital döneme girmek ve online satis için zaman bekliyor.

Baslamak için Faydali linkler

www.123reg.co.uk – Alan Adlari

www.Hosting-Unlimited.net – Barindirma

www.paypal.com.- paypal is hesap

www.cubecart.com – CubeCart Lisans

www.cubecart.com / forum – CubeCart Forum

www.3:16Designs.co.uk – Benim Dijital makale gönderme sitesi. Burada kendi yazi göndermek için çekinmeyin.