Çevrimiçi toptancilar ile kar marjlari maksimize

Çevrimiçi Toptancilar herhangi bir online girisimcinin çalisma, düsük maliyeti nedeniyle kar marjlari,, inanilmaz gelismis dagitim aglari ve alicilar için inanilmaz düsük maliyetle ürün büyük miktarda saglamak için yetenegi için büyük bir destek saglayabilir. Birçok eBay saticilari ve online pazarda operatörler, çevrimiçi toptanci ve dropshippers için ideal bu 100 birim bir ay ya da 10.000 nakliye olsun, herhangi bir online is için gerekli kaynaklari saglayabilir. Yine de, bir soru genellikle herhangi bir girisimci zihninde oyalaniyor: nerede baslar? Bu makalede, herhangi bir internet girisimci için en önemli baslangiç ??sorulari ve çözümleri bazi özetliyor.

Ilk olarak, bir sizin ihtiyaçlariniza uygun bir toptanci almak gerekir. Diger tavsiyeler almak ya da ücretli listeleri üzerinden toptan kisileri bulmak olsa da, baskasinin yerine, sizin ihtiyaçlariniza uygun bir toptanci almak için kesinlikle temel önemli degil. Is nakliye oldugunu miktari, gelecekte geçmesi olabilir genisleme miktari ve bir toptanci ele almak ve sizin için mümkün olan en iyi sonucu yol açan bir karar yapabilecegi maliyet düsünün. Orada yardimci olmuyor bir anlasma sikismis almak daha kötü bir sey, ve uzun vadeli bir is iliskisi size deger aldiktan bir tarafinda kendinizi almak gerekir.

Küçük bir isletme iseniz, hatta büyük çocuklar temas rahatsiz degil. Pek çok online toptancilar sadece küçük çevrimiçi perakendeciler için aninda onlari 1000 + adet asan paketleri sunmak, ve bu kurallari olacaktir. Bir öneri ararken büyük toptancilar irtibata gerekli olan tek durum – büyük saglayicilarin çogu küçük perakende isletmeler için daha küçük bir ölçekte ürün saglayicisi tavsiye edebilecektir. Aksi takdirde, çesitli girisimci çevrelerde etrafinda sormak en iyisidir. Rakipleriniz büyük olasilikla yardimci olmaz, ama ayni ölçekte (örnegin küçük online is sahipleri gibi) ancak farkli bir nis içinde çalisan diger insanlar, yüksek kaliteli toptanci yönünde bir isaret mümkün olabilir.

Uzak bir isçi, ya da herhangi bir fiziksel konuma bekâr bir is ihtiyaci olan biri iseniz, bahis dropshipping veya nakliye yerine getirilmesi sirketin bakmaktir en iyi konum. Birçok mevcut ile, kendiniz ve müsterilerinize büyük faydalar saglayabilir arastirma önemlidir. Siparislerinizi çogunlugu ABD’den geliyorsa sadece genel emir ve artis fiyatlari gecikme gibi, daha sonra, Güney Pasifik nakliye konusunda uzmanlasmis bir saglayici almak yok. Her zaman alaninda uzman için amaç, ve kendinizi yardimci olur ve müsterileriniz için olumlu deneyimler yaratan bir anlasma olsun emin olun.

Bir toptanci ile bir iliski bulmak ve gelistirmek zor olabilir, bu adimlari gerçekten sürecini kolaylastirmak, ve acemi girisimciler için tüm bir olasilik yapabilirsiniz. Ürün tedarikçileri ile internet ticaret için ilk adimlar atiyor, ya da bir deneyim girisimci olarak binde bir adim atmis olun, karli ve önemli bir iliski isletmelerin basarisi için esastir.