e-ticaret ile ilgili bir efsane üzerinde

E-ticaret teknoloji hakkinda esas olan. Bu elektronik sektöründe de dahil olmak üzere, insanlarin ne çogunlugudur. Bazi insanlar e-ticaret yeni teknolojinin somut oldugunu düsünüyoruz. Ancak bunlar toplumda hakim olan ve düzeltilmesi gereken popüler yanlis bazilaridir.

Is yine ticaret ve e-ticaret yetkinlik gelistirme yöntemleri benimseyerek sadece is. E-ticaret ve internet is sadece çesitli katilimcilar arasinda bir anlasma olarak tanimlanabilir yüzde bes teknoloji ve yüzde 95 is, olarak tanimlanabilir.

Eger satmak için ayni görüsü var ve satin almak için kabul ediyorum: is Anlasma genellikle asagi kaynar, çok sey içerir. Ne teklik hangi fiyata, ve terimler bizim islemin önemli maddeler ne, satin ediliyor. Diger, kabaca otomatik, maddeler vardir.

Birçok Düzgün Ticaret Kanunu dahildir. Is transacting her zaman katilimcilar arasinda anlasma almistir. E-ticaret sadece biz geçmiste her zaman yapilmistir ne bes yüzde ‘teknoloji’ yerine edildigi geleneksel olarak is.

Bu teknoloji muhtesem, ama karmasik degildir. Bugün bildigimiz gibi E-ticaret 1970 yilinda teknik olarak olasi idi. Teknik tüm parçalari yerine vardi: telefon hatti, modem, ana bilgisayarlar, mini bilgisayar ve programlama dilleri.

Bu özel bir dünyaydi. Bir sirket uzun mesafe yasaktir ve bir daha bilgisayar islemcisi pazar yüzde 90 oraninda sahip. Günün slogani, hiç bir bilgisayar ile iletisim ve baska bir bilgisayara anlayabilecegi hangi ortamda bir “Babil Kulesi” ile sonuçlanan “Benim yolum, dogru yolu, tek yolu,” oldu.

E-ticaret yavas olabilir ama o amele olurdu itiraf gerek yok. 1973 yilinda, hepsini en önemli müsrif, ABD Savunma Bakanligi tarafindan finanse edilen yaygin daginik, akilli ve ilgili bireylerin bir grup çikti.

Bu akademisyenler ve bilim adamlari birbirleriyle ‘konusmak’ için bilgisayarlarinda gerekli ve herhangi bir üreticinin bilgisayar bazi farkli üretici bilgisayarina konusabilirsin böylece bilgisayar üreticisinin özel güçlü tutmak kirmak için gerekli.

Bu amaca ulasmak için, bu grubun önceden belirlenmis kurallar kümesi kullanarak iletisim karar verdi.
Bu yüzde bes süreç hakkinda bilgi ve yüzde 95 uygunluk kullaniyordum.

Iletisim bir Tekdüzen Kodu varsayarak olarak düsünün. Bu sonuçta onlarin bilgisayar iletisimi yok etmeyi basardi bir hedefe ulasmak için nasil katilimcilarin uygun oldu.

TCP / IP ve ag üzerindeki her ‘kaynak’ bir olaganüstü adresi sayede kendine özgü adresleme semasi tüm e-ticaret dünyasinda e-ticaret iki yüzde sorunsuz ve hesaplari faaliyet kilan bugün cesareti kadar Onlar anlayis ögrendim çaba.

Popüler toplumda var yanlis ve bunlardan bazilari sadece bir e-ticaret saglayici tarafindan düzeltilmesi gerekir ama bunlar.