e-ticaret tarihsel konusma

E-ticaret geçici bir heves veya hile sürecin öncülerinden basladi görüldü. Kesinlikle tüketicilerin ilgi tutmak olmaz için beklemek gerekir bir satin alma yapmak için bir bilgisayar ekranina bagli olmak. Ancak yayilmakta yapilmis ve satis yapilmistir.

Erken online islemler ile ilgili hakim zorluklardan biri kisisel finansal bilgilerin güvenligi oldu. Hacker olmayan sifreli verilere erisim kazandikça birçok e-ticaret isletmeler için bir toplanma noktasi oldu. Online is yapmak için daha iyi bir yolu olmaliydi.

sifreleme ilk

Webopedia sifreleme bu sekilde açiklayan, “gizli bir kod içine veri çeviri. Sifreleme veri güvenligi elde etmek için en etkili yoldur. Sifreli bir dosyayi okumak için, sifresini çözmek için saglayan bir gizli anahtar veya sifre erisimi olmasi gerekir. ”

Islemler sifrelenir olunca e-ticaret için anahtar online is geri verildi. Müsteri verilerinin gizliligi e-ticaret bir kez daha tüketiciler için uygun bir seçenek haline gelmesine izin.

Aniden yazlik sanayi ve tugla ve harç magazalar uzantilari dünyasina gelismeye basladi ve girisimciler isteyerek siber sinir içine parmak daldirma basladi.

Bu maddi olmayan en ileri is yapmanin yeni bir yol oldu. Artik is sahipleri kesinlikle bir satis personeli gerek yoktu, artik sirket kurulusu, artik is bir magazasi demek istedi için gerekli bir giden kisilik oldu.

sinirlari olmayan is

Daha fazla is is küresel bir sekilde sunulabilir tanimaya basladi olanaklari genisletti.

Is bu nedenle bir kasaba, bölge ve bölge, ama online is engelleri veya ayrimlar olmadan yürütülen olabilir iliskili olmustu.

E-ticaret is dünyasini kesfetmek için ‘her erkek’ bir firsat sagladi. Seçkin ve ulasilamaz aniden arkaik bir kavram oldugu gibi ne görülmüstür. E-ticaret bir ‘ayrim’ politikasi büyüdü. Her yastan, irk ayrimi ve ekonomik düzeylerinin Girisimciler genellikle tugla ve harç is daha zor hale kisisel taniminin arenada daha ürün için daha fazla bakim dünya çapinda müsterilerine pazarlama degeri bulmak için basladi.

ilginç bir paradigma

Tugla ve harç magaza satis ya statik ya da hafif bir düsüs ise birçok e-ticaret magazalarinda yerini almistir bir fenomen online satis büyüyen bir yüzdesi gelisi oldugunu. Bu tüketicilerin satin alma kararlari ve alisveris aliskanliklarinin bir degisiklik oldugunu göstermek gibi görünüyor.

Belki de gelecekte biz daha fazla ürün yerine getirilmesi merkezleri ve e-ticaret bir önde gelen alisveris alternatif olarak buhar kazanmaya devam ediyor gibi daha az tugla ve harç storefronts göreceksiniz.