Eger ucuz bir web hosting hizmetleri için gitmeli

Günümüzde, web barindirma hizmeti saglayicilari tüm çesitli bütçe boyutlarda gelir ve bu nedenle, özellikle ucuz web hosting firmalari ve ücretsiz hizmet sunan olanlar üzerinde endise için genellikle normaldir. Belki de bu yapmak zorunda oldugu en zor karardir – “Eger ucuz bir ev sahibi ya da hizmetleri için gitmek mi?” Ben bu tür sirketler hakkinda birçok olumsuz geri bildirimler rastlamak olmali eminim. Eger süpheniz olmasi için alisilmadik bir sey degildir ama bir web hosting sirketi uygun bir fiyatla hizmet sunuyor, çünkü gerçegi sadece, bu güvenilmez oldugu anlamina gelmez.

Müsteri hizmetleri unutmadan uygun bir web barindirma, yani güvenilirlik, disk alani, bant genisligi, ararken dikkat etmeniz gereken bazi önemli noktalar vardir. Simdi, bir sonraki sorun, ev sahibi güvenilir olup olmadigini söylemek için nasil. Sirketin güvenilirligini belirlemek için kullanilabilir birkaç test vardir. Testlerin biri, müsteri hizmetleri üzerinde. Sen iyi bir ev sahibi hafta sonlari ve resmi tatil günleri de dahil her zaman, de hazir oldugunu unutmamaliyiz. Endiselerinizi çabuk cevap verir ve size dönük ne olursa olsun sorunlari çözmek için yetenegi sitenizin düzgün akisini saglamak için zorunludur.

Baska bir ana kriter ev sahibi saglayabilir uptime yüzdesidir. Çalisma süresi anlamini emin olmayanlar için, tanimi web sitenizin World Wide Web üzerinde görünür ediliyor zaman miktaridir. Bu uptime orani en az% 99 ve daha az bir sey olmasi tavsiye edilir. Hangi basarisiz, sik sik kesinti yasayacaksiniz. Bu site hem de ev sahibi degistirmek için bir endikasyon için sagliksiz. Hangi basarisiz, tüm veri ve müsteri kaybedebilirsiniz. Herkes müsteri kaybetme is kaybetme anlamina gelir bilir. Sözü oldugunu Tüm bunlarin yanisira, ayni zamanda disk alani ve bant genisligi içine bakmak gerekir. Sitenizde çalistirmak için yeterli disk alani oldugundan emin olun.

Web barindirma inceleme siteleri Eger ucuz web hosting firmalari ile ilgili gerekli bilgileri arayabilirsiniz sonraki yerlerdir. Bu sizin açinizdan bir akilli seçim saglayan, mevcut özelliklerin farkli çesitleri bir karsilastirma olabilir. Teknolojik forumlar ve topluluklar seninle tanismak ve iletisim BT uzmanlari ve uzman tavsiyesi almak için olsun baska bir bilgi güvenilir kaynagidir. Son olarak, her zaman müsterilerinin ifadeleri rasgele bir arama yapabilirsiniz.

Sonuç olarak, birçok kisi su anda çünkü ucuz web hosting islerini online koymak mümkün. Bu is uluslararasi kamuoyuna saglamak için yollarindan biridir. Rakip zaman dilimleri ya da üstlenmeden agir reklam ücretleri telasina gerek yok artik. Eger sirket ucuz web hosting altinda yararlanacak göreceksiniz. Söylemeye gerek yok, orada, tabii ki, bazi avantajlari ve dezavantajlari söz konusu ama endiseli olmayin.