Entegre blog ile e-ticaret (E-blogging)

Son zamanlarda farkli e-Commerece web uygulamalari ve WordPress için E-Ticaret eklentileri kesfetmek oldum. Bu blog özellikle bir Internet is kar olusturmak için nasil odaklanir beri ilk sey web uygulamasi Internet is için uygun oldugunu seçmektir. Her Internet is farkli ihtiyaç ve gereksinimleri vardir çünkü bir boyutu bile yok herkese uyar. Ragmen, temel (sistem) bir müsteri yönetim sistemi (CMS) veya Magento, OsCommerce veya Zencart gibi bir e-ticaret çözüm olarak WordPress kullanmayi tercih olsun, yönüyle ayni olabilir. Bu sistemlerin hepsi çok iyi çalisir ve sürekli güncellenen ve kullanicilar için gelistirilmektedir.

ben hala wordpress e-ticaret eklentileri kullanarak ikna degilim

Ben bir blog Vs kullanarak karsilastiran bir yazi yazdi. Bir E-ticaret Web Sitesi?, Bir blog ve bir e-ticaret sistemi arasindaki farklar anlatilmaktadir kullanma. Daha sonra son birkaç hafta içinde ben WordPress için farkli e-ticaret eklentileri bakarak degerlendirmeleri yaziyorum. Eger çesitli yorumlari görmek istiyorsaniz, eBlog Yorumlar altinda makaleleri bölümünü okuyun. Mevcut e-Ticaret sistemine bir blog entegre sunulan farkli seçenekler Ne kesfetmek ediyorum bugün. WordPress için farkli e-ticaret eklentileri hakkinda benim degerlendirmeleri okumak varsa, ben hala tam olarak ikna olmus degilim göreceksiniz. Blog için wordpress harika bir sistem ve veri genis hacimli tasima kapasitesine sahip daha fazladir. Ragmen, bir kez büyük bir tüketici islemleri islemek için daha saglam olan bir e-Ticaret sistemine göre ayni islevi, olmayan bir e-ticaret eklenti eklenti. Simdi, büyük bir meydan okuma, çogu e-Ticaret sistemleri bir blog ile bir e-ticaret sistemi entegre nasil sorusunu gündeme getirmektedir yerlesik bir blog arayüzü, yok edilir?

neden bir e-ticaret sistemi bir wordpress blog ile entegre var?

Yillar içinde, web kullanicilarinin bloglar sadece alisveris siteleri daha bakmak için daha cazip olarak bulduk. En bloglar herhangi bir web kullanici bir satin alma yapmadan önce arastirma yapmak için izin, degerlendirme ve bir ürün veya hizmet ile ilgili bilgi yazdim. En son iPhone satin almak isteyen ve bazi degerlendirmeleri bakmak ve para harcama önce diger insanlarin fikirlerini okumak istedigini düsünün. Eger Google, genellikle Cnet veya tüm bu WordPress gibi bir blog uygulamayi çalistirmak Akilli Sirket, bir yorum sitesidir görüntülenen ilk sitesinde yazdiginiz “iPhone yorum”. Bu inceleme siteleri genellikle sadece yorum ve görüsler saglar, ancak satin almak için nerede söyleyerek bir baglanti yok. Bir WordPress blog ile entegre bir e-Ticaret sistemi Internet is yararlanabilir olan yerdir. Bunun yerine yorumlarini ve ürün hakkinda görüsler (onlar web sitenize unutmus olabilir o zaman) okumak için diger web sitelerine giden müsteri, kendi yorumlarini ve ürün baglantili yorumlar olabilir. Bu web sitenizde kalmak için müsteri tesvik eder ve onlara zaman degerlendirme ve görüsler için baska yerlerde ariyor tasarrufu saglar.