kasirga fatura olarak li için her zamanki gibi is adanin bati geçer

Kasirga Bill, bir Kategori Üç kasirga, 166 deniz geçti ise Bermuda merkezli Ilk Atlantik Ticaret Ltd (FAC), önde gelen uluslararasi, çevrimiçi çok para ödeme ag geçidi, onun tüccarlara sekilde “her zamanki gibi is” bir online ödeme isleme saglanan Bermuda Adasi km batisinda güneybati

Hurricane Bill firtinali deniz kosullari, enkaz ve bazi sel, ama önemli bir yapisal hasar geride birakarak, erken Cumartesi sabahi Bermuda geçmis churned. Ada çapinda kadar 3700 ev anahtarlari üfleme güç tel ve rüzgarlar üzerine düsen enkaz neden oldugu firtina sirasinda güç kaybetti. Ada çapinda Elektrik simdi restore edilmis, yollar enkaz temizlendi ve adanin tekrar normal çalisiyor.

Ilk Atlantik Ticaret Ltd (FAC) ödeme ag geçidi platform bagimsiz güç kaynagi korur ve dünya standartlarinda bir kasirga geçirmez tesis Kablolu ve Kablosuz tesis, barindirilmaktadir. Beklendigi gibi, var FAC ödeme sistemlerine herhangi bir etkisi firtina sirasinda oldu ve FAC dünya çapinda internet tabanli müsterilerine ödeme isleme hizmetleri sunmaya devam etmistir.

Bermuda Merkezi ve eBusinesses için güvenli kartli ödeme çözümleri olusturmak için 1998 yilinda kurulmus, FAC Microsoft, UNIX ve Linux platformlari dahil olmak üzere çogu tüccar platformlari, çalismak için tasarlanmistir güçlü bir teknoloji saglar. FAC cGate teknoloji hizmet, esneklik ve birçok is ve banka edinen sartlarina uyum için güvenlik sunuyor. Bu 3-D Secure Payer Kimlik Dogrulama, IP Geolocation, Sanal Sirketler ve deniz çok para ödeme çözümleri gibi is çözümleri çesitli uluslararasi yargi mevcuttur.

“Adanin etkileyen diger kasirgalar ile geçmiste oldugu gibi, FAC kesintisiz isleme devam edebildi. Bu sebeke ve hizmet güven isleme FAC ekibi bir kanitidir, kendi beceri ve ileri planlama, bizim telekomünikasyon altyapisi, ise, “Ilk Atlantik Ticaret (FAC) CEO’su Andrea Wilson söyledi.

Atlantik kasirga sezonu 1 Haziran dan 30 Kasim için çalisir.