kiyisinda bir tüccar hesabi açmadan online kredi kartlarini kabul nasil

Bu Kanada egitimci, filozof ve bilim adami Marshall McLuchan dünyanin “küresel bir köy” haline geldi dedi ki 1960’larda oldu. McLuchan da icat edilmistir neredeyse 30 yil önce internet tahmin.

Internet küresel bir alisveris merkezi daha içine küresel bir köy, dünyanin döndü. Geri 2006 yilinda Jupiter Research, is internetin etkisi konusunda bir otorite, yaklasik 20 milyon küçük isletmelerin% 78 ticaret için internet kullanilan bildirdi. Ayrica bu rakam 2011 yilinda% 82 neden olacagi zaman belirtti. Onlar dogru sanki Ve görünüyor. Daha fazla insan satin alma ve çevrimiçi satiyoruz.

Internet üzerinden yapilan ödemelerin büyük çogunlugu kredi karti veya banka karti ile vardir. Bu hafif bir budak Bununla birlikte, var. Kredi karti veya banka karti ile ödeme kabul etmek için özel bir internet tüccar hesabi olmasi gerekir. Bu kredi karti islemleri yapmak için bir is izin banka hesabi türüdür. Ayrica satici, alici ve ticari banka arasinda üç yönlü bir anlasma olarak hizmet vermektedir.

Bir ticari banka hesabi açilmasi bir kabus olabilir. Genellikle ay sürebilir uzun, zahmetli bir süreç olabilir. Bir tüccar banka hesabi açmadan önce çok ülkede, örnegin, kayitli bir is olmasi gerekir. Hatta bir tüccar hesabi açma degerlendirecegiz önce banka belgelerin büyük bir gerektirecektir. Eger kayitli bir isletme veya sirket var ise en az birkaç ay kadar uzanan finansal tablolar isteyeceksiniz. Iyi bir satis öyküsü yoksa, kredi kartlarini kabul etmek bir tüccar hesabi almak mümkün olmayacaktir çünkü online bir is baslayarak, çok zor olur.

Ve çogu zaman, sadece reddetti için bu tüm süreç boyunca devam edecek, siz online dijital ürünleri satan, özellikle. Basvurunuzu reddetti olabilir neden çok sayida nedenleri vardir. Sen gerekli tüm gerekli belgelere sahip olmayabilir. Bir kredi geçmisi olmayabilir veya kötü bir kredi geçmisi olabilir. Sizin ürün isleme dikkate banka için çok ‘riskli’ görünebilir – onlar bir ürün büyük bir geri ödeme ve ödeme oranlari olabilir korkuyorlar. Uygulama kabul veya reddetmek için banka kurallar ülkeden ülkeye degisir. Bir sey ancak, çogu ülkede ayni kalir ve bu bu kurallar çok sayida ve karmasik olmasidir.

Iyi haber ise, alternatif olmasidir. Eger dijital ürünler online satis için özel sirketler kullanabilirsiniz – onlar, ürün online satis kredi karti ödemeleri kabul ve kolayca para alacak olacaktir. Bu sirketlerin bir click2sell (www.click2sell.eu) ‘dir. Bu bir tüccar banka hesabi açmak zorunda kalmadan kredi karti ve sizin adiniza PayPal ödeme toplayan bir hizmettir. En iyisi bir kurulum veya aylik ücret kalmamasidir. Eger satis fiyati satiyoruz ögeyi dayali arasinda $ 1 ve $ 3 sabit bir ücret ödemek.

Bu tür sirketlerin kullandiginizda, bir tüccar hesabi açmak için bankaya gitmek zorunda degilsiniz, onaylanmistir görmek için çok fazla zaman bekleyin, ne de online ödeme islemi için gerekli özel ekipman satin. Bu is çevrimiçi baslatmak ve ödeme kabul etmek için harika bir yoldur.