online ödeme yaygin formlari

Paypal hizli ve kolay internet üzerinden online ödeme bugün en yaygin kullanilan biçimlerinden biri haline gelmistir. Paypal tüketiciler, isletmeler ve saticilar hizmet, ürün ve üyelikleri çesitli ödeme daha kolay bir yöntem birlestirmek ve bunu yapmak için izin bir web sitesidir. Paypal onlarin hizmeti ile 100 milyon hesaplari vardir ve bir nedeni olmali.

Paypal online ürün veya hizmet satan geldiginde biraz daha kolay her seyi yapar. Örnegin, POGO veya Spogg gibi birçok online oyun portallari onlarin oyun topluluklari için ödeme biçimi olarak paypal dahil etmek seçtiniz. Bu insanlarin çesitli zaman ve sorunsuz bir çok kaydeder. Paypal için belirli bir avantaji müsterilerin tüm bilgileri ile birlikte tekrar tekrar kredi karti numaralarini girmek zorunda kalmazsiniz olmasidir. Paypal uygun ve güvenli bir sekilde müsterilerinize sadece, Paypal seçenegi seçmek zorunda giris ve sarj miktarini onaylamak anlamina gelir tüm bu bilgileri, depolar.

Saticilar için diger avantajlari kredi kartlari, ticari çözümleri ve ag geçitleri, basitlestirilmis nakliye ve izleme, satici koruma ve düsük ve uygun ücretleri kabul, eBay ile kullanim için ücretsiz araçlar var gerçektir. Müsterileriniz için, Paypal onlara para birçok farkli türde dünyada 55 ülkeden para göndermenizi saglar. Para konusan Paypal baska bir ülkeden bu satin alma ögeleri iki ucunda seyler çok daha kolay hale saticilarin bu onlarin para birimi dönüstürme saglar.

Paypal kendi hizmetlerini kullanarak tüccarlar için dört farkli çözümler sunuyor. Bu çözümler, asagidakileri içerir:

• Standart Ödemeler
• Pro Ödemeler (sadece ABD’de mevcuttur)
• E-posta Ödemeleri
• Toplama ödemeleri

Standart ödemeler

Standart ödeme seçenegi sizin müsterileriniz bir hesabiniz yoksa bile, Paypal ile web sitenizden ödemeleri kabul etmenize olanak tanir. Bu seçenek ile alisveris sepeti gerekli degildir gerekmez onay, hiçbir baglilik, baslangiç, iptal veya aylik ile ilgili hiç bir ücret yoktur. Ayrica, ayni zamanda telefon, faks üzerinden kredi kartlarini kabul seçenegi, ya da bir ek aylik ücret için kisi var.

ödemeler pro

Bu seçenek, ticari hesaplar ve ag geçitleri teklif özellikleri almak için bir düsük maliyetli, size izin veren bir all-in-bir özelligi vardir, müsterilerinizin sag web sitenizde sizden satin alinan ürün için ödeme yetenegine sahip, ve müsterilerinize faks, posta, sahsen veya telefon yoluyla ödeme yetenegine sahip. Paypal ücretsiz hizmet ile kullanabileceginiz bir alisveris sepeti sunuyor.