yazilim online satis ve paypro e-ticaret çözümü ile dogru izleme keyfini

Takip satis onlar yazilim online satis zaman tüm saticilari karsi karsiya önemli görevlerden biridir.

Hiç izleme ile herhangi bir sorun oldu mu? Bu ne kadar dogrudur?

Çogumuz görevi gerçeklestirmek için Google Analytics veya Google Adwords kullanabilirsiniz.

Sayfalariniz ve e-ticaret istatistikleri kullanilarak izleme satis izleme ziyaretçi: Google Analytics amaçli iki tür vardir.

E-ticaret platformu haline Google Analytics uygulamasi ile ana konu olmasi gerektigi o kadar dogru degildir olabilir olmasidir. Sayilari ile ilgili tüm bir is olarak yanlis takibi gereksiz degilse zararlidir.

E-ticaret sirketlerinin bazi “Tesekkür ederim” sayfa gösterir zaman tetiklenir hesabinda “Tesekkür ederim” sayfasi veya baska yerlerde Google Analytics komut yerlestirmektir ne yapmak istiyoruz. Ancak bu telefon ve faks siparisleri gibi birçok kez, tel “Tesekkür ederim” sayfa ödeme talimati ile sunulacak aktarir, unutmayin. Sorun sonunda onun seçenekleri inceledikten sonra bir kredi karti ile siparis çünkü o ya da birçok farkli kez denedim çünkü bu ödeme yöntemi, müsteri birçok kez ya da siparis tamamlamak da ayri bir gerçektir.

Alt satirda istatistik gerçegi daha iyi numaralarini gösterir oldugunu.

PayPro anda bu yanlis izleme önlemek ve entegrasyon süreci basitlestirmek ve bir yazilim saticilari etkili için ID izlemek online ve dogru yazilim satmak için izin verir güzel karar, toplam siparis fiyat, ödenen vergi ile sona erdi hakkinda çok düsünüyordum eger siparis kimligi de dahil olmak üzere herhangi bir, müsteri konumu ve ürün bilgileri, SKU / kod (ürün kodu), ürün adi, ürün fiyati, miktar.

Tüm bu bilgiler Google Analytics hesabiniza aktarilacaktir.

Bu izleme kodu degistirilebilir beri Google Adwords ile entegre etmek de mümkündür.

Bu küçük bir sey gibi görünebilir ama degil. Müsterilerinizin size yatirim gelen ve nerede geldigini anlamak bazen reklamlarin yeni kampanyalar olusturarak daha önemlidir. Ayrica, aslinda çalisan gerçek izleme kullanarak kaydedebilirsiniz ne kadar hayran kalacaksiniz.

PayPro e-ticaret platformu mevcuttur Dogru izleme yazilimi online satarken daha fazla sonuç elde etmek için yardimci olacaktir.