Basarili bir bagis ödeme sayfasi ögelerini

Müsterilerinizin ödeme nerede ödeme sayfasi. Bu sizin ana veya akliniza gelebilecek herhangi bir açilis sayfalari kadar önemlidir. Farkli ödeme sayfalari her zaman ayni hatalari bakin. Sayfa tasarlarken, insanlarin çogu kullanici ödemek için sayfanin amaci oldugunu unutma egiliminde düsünüyorum.

K.I.S.S. Stupid Basit tutun. Zaten bu sayfadaki tüm insanlara bir öge sattik, simdi bunlari ödemek izin! Fantezi grafik veya animasyonlar için, satis sayfasinda bu terk gerek yok. Bunu onlara ödeme için daha fazla neden veriyor çünkü, tekrar müsteri satmak istemiyorum. Renk temalari, yazi tipleri, metin boyutu veya logolari herhangi bir degisiklik de müsterilerin ürün görmek nasil degistirebilirsiniz. Her seyi tutarli tutmak emin olun.

Müsterilerinizin bagli TELEFON NUMARASI, oldukça sik sik internet güvenlik güvenmiyorum ve daha ziyade telefon üzerinden ödeyecekleri bir ya da iki müsteri alacak. Eger ödeme sayfasinda görünür bir telefon numarasi oldugundan emin olun. Daha saygin bakmak isterseniz ya da daha iyisi, bir 1-800 numarasi almak.

Müsterilerinizin ödeme sayfasi güven için Yukarida belirtildigi gibi GÜVENLIK, bir sayfanin güvenlik gereklidir. Sayfanizin (URL “https” ile baslar) güvenli oldugundan emin olun. Eger müsterilerden daha fazla güven kazanmak istiyorsaniz, Verisign veya TRUSTe alma düsünün.

Basit olasilik bir site üzerinde daha fazla baglanti, daha yüksek bunlardan herhangi birini sansini tiklatilan söyler ONLARI TERK IZIN VERMEYIN. Ancak bu durumda, kullanicilara ödemenizi istiyoruz, bu nedenle ödeme islemek için gerekli biri hariç tüm baglantilari çikarin. Eger iade politikasi veya bir baglantiyi Anlasma hakkinda bilgi varsa, ben “Ödeme” dügmesi disinda hiç bir sey tiklayarak kullanicilar önlemek için ödeme sayfasi içinde bir metin penceresinde koymak için öneririm.