craigslist’in pva – tekrar craigslist diyor yok

Sadece Craigslist telefon dogrulanmadi hesaplari artik dogrulanir kesfettiler? Craigslist çalismalari bir anahtari atilan ve rastgele birçok Craigslist PVA devre disi gibi görünüyor. Bu ne anlama geliyor? Bu Craigslist oturum ve sadece bir kez daha dogrulamak telefon gerekir bulmak için hesabinizla göndermek gitmek anlamina gelir. Bunun arkasindaki mantik da spam durdurmak için çalisiyorsunuz oldu.

Bazen Craigslist kullanarak veya Craigslist kötüye fazla kisi durdurmaya çalisiyor. Telefon dogrulanmadi hesaplari tanitimi Buna bir son vermek için inanilir, ama degil sahiptir. Onlar Spam mücadele ve zaman zaman devre disi birakmak ve kullanicilar için birçok PVA ölümü ile sonuçlanan belirli bir telefon numarasina araliklari engellemek için devam ettik. Bu basarisiz oldu ve en son hile sadece son zamanlarda kendi hesaplari yeniden dogrulamak için dogrulanmis herkes yapmakti. Bu sizi etkiler olmadigini nasil biliyor musunuz? Sadece giris ve Hizmetler veya baska bir bölümünde bir ilan çalisin ve bir kez daha dogrulamak telefon gerekiyorsa görürsünüz.

Bu son Craigslist hareket çarpti ve telefon dogrulanmis hesaplari beklemeye olan bulmak oldum, ne yapabilirim? Neyse ki sadece tekrar ayni numarayi kullanabilirsiniz. Eski sayi ölü degildir, hesap yeniden dogrulamak için tekrar kullanmadan hiçbir sorun olmalidir. Ayrica baska bir numara kullanabilirsiniz. Herhangi bir nedenle, eski numarami kaybettim, sadece hesabinizi yeniden dogrulamak için yeni birini kullanin.

Craigslist telefon dogrulanmadi hesaplari kullanarak sadece zor oluyor. En iyi PVA kullanimi ve birçok kisi düsmek ortak tuzaklar ve tuzaklardan kaçinmak için nasil bildiginizden emin olun.