e-is kurumsal mantra.

Internet teknolojileri bilgi durumu ve transfer kolay ve daha hizli bir oranda yaptik. Internetin ilk katkisi e-posta ya da kolay ve daha hizli dünya çapinda insanlarla iletisim yapilan elektronik posta oldu. Sonra arkadaslarinizla konusurken yapilmis ve kolay ve uygun maliyetli uzak yerlerde sevdiklerinize elektronik haberciler yürüdü. Internetin artik son katkisi is e-is alaninda yer almaktadir.

Internet teknolojilerinin yardimi ile yapilan ticari islemler e-is olarak bilinir. Daha sik not olarak onlar da elektronik is olarak bilinir. E-is online satin alma ve satis ile iliskili, ayni zamanda toptan pazarlama için kullanilmaktadir. Is tüm süreci bir yüz E-ticaret sayesinde kaldirin olmustur. E-is mümkün E-is sahipleri internet üzerinden tüketicilerin genis bir kitle ulasmak için yapti.

Pegasus InfoCorp Pvt. Ltd Rupali Çevrimiçi, Akilli moda, Akilli çocuklari bakim, X-aksesuari Ingiltere’de tüm e-is yapma ve yapmis büyük kar gibi siteler insa etti.

Bu isletmeler mesajlasma hizmetleri araciligiyla müsterileri ile görüsebilirsiniz. Müsterilerin karsilastigi sorunlar mesajlasma veya posta sistemleri ile bu sirketlerin teknik destek ekibi tarafindan hemen çözülür.

E-is sayesinde onun bugün tüketici magazalari / onun kolaylik. Bunlar daha kalabalik mücadele veya o ürün arayan farkli magazalari ziyaret deneme geçmek zorunda yok. Istedikleri ne olursa olsun bir butona tiklayarak o olsun.

Internet teknolojilerindeki ilerleme ve sirketlerin çogu e-is döndürülür var E-is görünür basarisi göz önüne alindiginda. E-is sayisi internet kolaylastirdi cep telefonlari ve PDA’lar gelisimi tesvik yükseltmeye devam edecek.

Bu makalede, farkli is etki konu uzmanlari çeker Pegasus InfoCorp de içerik gelistirme ekibi tarafindan derlenmistir. Onlar info@pegasusinfocorp.com de Pegasus InfoCorp web sitesi üzerinden temasa geçilebilir. Pegasus InfoCorp bir Hindistan merkezli web tasarim, web gelistirme ve online / offline yazilim gelistirme sirketidir. Diger makaleleri okumak ve hakkimizda daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin!

Diger sirket ve kuruluslarin web sitelerinde bu makalede, asagidaki kosullarin yerine getirilmesi saglanan yeniden yazdirmak için bekliyoruz.
? madde herhangi bir sekilde degismez
Bütünüyle (Pegasus InfoCorp web sitesine link dahil olmak üzere) oldugu gibi ? makale kopyalanir.
Makaleyi yeniden yazdirmayi ? Sirket / kurulus, savunmak tazmin ve zararsiz Pegasus çalisanlari, yöneticileri, memurlari, temsilcileri, ortaklari ve halefleri ve atar ve herhangi bir karsi InfoCorp ve tüm yükümlülükler, zarar, ziyan, masraf ve giderleri, tutmak için kabul eder , avukatlik ücretleri dahil olmak üzere kaynaklanan veya herhangi bir iftira iddiasi, hakaret, gizlilik veya tanitim haklarini ihlal, abone tarafindan hizmet kaybi ve fikri mülkiyet veya diger haklarinin ihlali de dahil olmak üzere maddenin kullanimina dayali iddialari, ortaya çikan