Eger mCommerce neden ihtiyaç

Mobil ticaret için kisa mCommerce uzun Avrupa ve Asya’nin büyük bölümünde kullanilan bir olgudur, ama sadece son zamanlarda Amerika Birlesik Devletleri ve Kanada’da ün elde basliyor. 3G aglari, akilli telefonlar ve diger teknolojik açidan gelismis el cihazlari tanitimi ile, artik bir cep telefonu ile alisveris daha popüler oluyor. Internet yetenekleri ile telefonu kullaniyor ve bu el cihazlarda normal online faaliyetleri her seyi ögreniyorlar milyonlarca insan kelimenin tam anlamiyla vardir. Eski moda online alisveris degistirilmesi ve hareket halindeyken mobil alternatif ile satin alan kisilerin miktari her gün artmaktadir. Sonunda hemen hemen tüm islemleri mobil cihazlar ile gerçeklestirilir bir noktaya ulasacak.

M-Ticaret zil sesleri, mobil uygulamalar ve oyunlar ortaya çikmasi ile biraz ana akim oldu. Insanlar en sevdikleri sarkilari, kendi telefon ve el cihazlari ile çalinabilir oyunlar ile uyumlu olan serin uygulamalar için arama yapabilirsiniz. Sonra mobil cihazla dogrudan bunlari satin almak ve islem geçer sonra indirebilirsiniz. Simdi mCommerce çok daha yaygin hale basliyor ve insanlar indirilen ürünlerin yani sira somut ürünleri satin almak için basliyor. Mobil online alisveris simdi her zamankinden daha fazla güvenilir ve kullanisli. Aslinda, bir sürü insan, perakende magazalari gitmek onlar gibi bir öge bulmak, kendi telefon almak ve fiyat karsilastirmalari için çevrimiçi tam öge için bir arama yapin. Ögenin online fiyat magaza birden az ise, kisinin cep telefonu ile hemen ürünü online satin alacak iyi bir sans var. Dürtü satin Bu tür müsteri ve online is için büyük için anlik haz seklidir.

Eger web üzerinde bir is varsa, e-ticaret magaza zaten tamamen mobil uyumlu oldugunu düsünebilir. Sen Nitekim olarak daha küçük boyutlu ekran karsilamak için orijinal web tamamen farkli bir sürümünü olusturmak gerekir, yanlis olur. Onlarin telefon ve satin sey size bulmak için müsteri isterseniz, o zaman onlar büyük bir alisveris deneyimi sahip oldugundan emin olmalisiniz. Normal bir web sitesi ile, bir el cihazi üzerinde ürünler ve açiklamalari tam boy resimleri görüntülemek için web sayfalari gezinmek son derece sinir bozucu bir deneyim olabilir. Kullanici sadece tüm detaylari yakalamak için soldan saga dogru da asagi yukari ve var, ama. Buna ek olarak, ödeme sürecinin her asamasinda geçiyor ve aslinda islem bitirme daha da aci verici olabilir. Eger mCommerce yararlanmak için e-ticaret magaza optimize, bu ekrana ürün resimleri ve açiklamalari uyuyor, ama ayni zamanda kesintisiz bir çikis islemi olusturur sadece. Eger masaüstünüzde internette gezinmek ya da cep telefonu kullaniyorsaniz olsun, her iki sürümü ayni anda çalismasini saglayan, görüntülenen gereken e-ticaret magazasi tam olarak hangi sürümü kolayca ortaya olabilir.

Web varligi tamamen mobil uyumlu hale ile gelen çesitli avantajlari vardir. Cep kullanicilar yönelik bir pazarlama kampanyasi olusturmak için harika pek çok yolu vardir. Bu cep telefonu ile insanlari hedef için bazi yenilikçi ve yaratici fikirler kolaydir. Onunla eglenmek ve potansiyel müsteriler de onunla eglenin izin mümkün ise, pazarlama kampanyasi viral bir hit haline yetenegine sahiptir. Birkaç basit mobil ticaret pazarlama fikirleri ürün üzerinde sinirli bir süre satis ilan insanlar darbe satin alma karsi için neredeyse imkansiz hale, ve ayni zamanda yarismalar veya metin yoluyla kullanicilari için hediye kurma, mobil kullanicilar için özel kupon sunan içerir. Müsteri tabanini genisletmek için bu teknolojiyi kullanmak için çok farkli yolu vardir.

Anahtar paket hemen harekete olmalidir! Rakiplerinizin tüm zaten mCommerce trenine atlamak yakaladi kadar beklemeyin. Bu büyük firsattan yararlanmak için ilk Movers ve Shakers arasinda olun. Isinizi dogru sekilde konumlandirmak, bu diger çocuklar üzerinde sürekli büyüme ve sürdürülebilirlik yil neden olabilir.

Eger e-ticaret ve mCommerce kesintisiz entegrasyon istiyor musunuz? Nelere ihtiyaciniz halindeyken sizden satin almak herkes için basit hale cep telefonlari ve el bilgisayarlari için e-ticaret sitesi her yönüyle optimize güvenilir bir e-ticaret çözümüdür.