en anlamsiz erkek hediyeler genellikle alinan en iyi

Biz en anlamsiz erkek hediyeler genellikle uzun konustuk olsun hediyeler ve her zaman alinan iyi oldugunu zaman ve tekrar tekrar bakin.

Çogunuz kendi reklam biri sadece sizin düsünce gerekir erkek hediyeler satin almaya gelince geldi kutusu ile oynamaya sonuna kadar serin bir hediye veriliyor bir çocuk vurgulamaktadir hangi MasterCard tarafindan klasik reklam kampanyasi görecekti bu dogrultuda size nihai basari elde etmek istiyorsaniz.

Noktasi yapmak için, ben küçük bir deney yapmak için size soracagim. Ben bu ürün kisa bir açiklama ile erkek hediyeler birkaç gösterecegim ve çesitli yaslardaki üç erkeklere hediye açiklamak istiyorum.
usb çabalayan köpek – uzun ömürlü baski

Biliyorum, biliyorum, ilk düsünceler, ne! Seni temin ederim, bu çocuklar çok komik. Güven bana!

Çabalayan Köpek USB USB portu ele ve tamamen memnun birakabilirsiniz tüm aski vermek için agresif güç bitmeyen olmamisti.

Herkes USB baglanti noktasi hak ettigi sevgi dolu ilgi oluyor emin olmak için seviyor! USB baglanti noktasi için her zaman kullanilabilir ve hizli bir sekilde bir sey sopa ve disinda kaç kez olursa olsun sikayet asla. Peki, neden hak ettigi sevgi ve memnuniyet bazi vermek degil mi? Bu USB çabalayan köpek onu saglikli ve mutlu kalmak için ihtiyaci olan fiziksel temas verecektir.

Ben bu konuda üç adam söylemek ve tepkilerini arayin dedi ve sinif yapmak bu erkek hediyeler biri olacagini onlara sormak unutmayin gibi. Eger onu oyunda görmek istiyorsaniz, web sayfasina gidin ve Youtube video kontrol edebilirsiniz.

Uydu Navigasyon Nagging Sistemi – Ikinci erkek hediye Sat-Nag oldugunu. Sorun yok, bu kadin ve erkek hem de pi-alir.

Sat Nav yana Sat Nag bulus-arabada en büyügüdür. Aslinda hayir, bir Sat Nav daha iyi, ve hiçbir yerde hizli almak için garanti olsa bile, sadece vermeye devam bu anlamsiz erkek hediyeler biri.

Ön ve çok iyi kaydedilmis, tepeden kadin sesi Nav-tipi komutlari Sat histerik bir dizi biriyle çikacaktir dügmeye basin. Gibi kraker ile: “Ben, bir adam oldugunu biliyorum, ama simdi 35 dakika oldu böylece kayip oldugunu kabul ve birisi yol isteyin olabilir” ve “olarak 100 metre sola dönün. Hakki, err, hiçbir sol. Üzgünüm, benim sagdan benim sol söyleyebilirim asla “, hem de” 50 metre olarak benim en sinir bozucu ses koymak ve bu gibi trafikte takilip zaman ‘iyi, daha hizli gerçekten kisa kesmek mi söylemek için gidiyorum , bu? sevgilim “ve” 100 metre ben size “senin hatan olacagi kesindir bir sekilde beni rahatsiz ettik bildirin gereken, bu özel ses size konusacagim.

Hatta bu one.Everyone gülüyorsun Sat-Nag için mükemmel bir hedef olacaktir kimse bilir.

Peki defol git. Bu erkek hediyeler genel olarak erkekler tarafindan kabul edilecegi ne kadar iyi biliyorum 3 çocuklar isteyin.