iyi dvd basliklari toplama basarisiz olanlardan basarili isletmeler ayiran nedir

Yani para bir yeni bir sürüm dvd oldugunu düsünüyorum. En yeni saticilarin bu tuzaga düser. Yeni bir sürüm dvd ile dolarim 2 veya $ 3 yapmak için yaklasik 20 $ harcamak zorunda. Ben daha çok satis bana $ 5 ya da 6 $ ve kar ayni miktarda yapmak maliyet iyi bir satis basligi olur.

Ben birkaç yil eski filmleri çok seviyorum. Bu benim içine benim çogu zaman koymak kategorisidir. Eger satmaya karar basliklari tamamen size baglidir ne. Bu size satmak olamaz baslik bir sürü satin almadan önce arastirma yapmak yeterli zaman harcamak önemlidir.

Ben ebay dvd en büyük saticilar tarafindan listelenen ihaleleri incelemek için benim tüm müsterilerinin söyle. Göreceksiniz geçmis ihaleleri bir göz alarak herhangi bir (hiç varsa) yeni sürümü dvd açik artirma sayfalarinda satilik hemen hemen hiç yoktur.

ben ne dvd basliklari satmak gerekir?

Satmak için dvd basliklari seçerken yapabileceginiz en iyi sey basliklari arastirmaktir. Sen en çok satan basliklari arastirma Ebay gelismis bir arama yapabilirsiniz. Sadece üst satici var (yukarida belirtildigi gibi) için ayrintili arama ve basliklari satmak ne oldugunu bulmak.

Sadece bu üç saticilarin için arastirma siniri olmamalidir. Dvd satiyoruz görmek için Ebay genis bir arama yapin.

Benim eklemek iyi bir satici oldugunu bir baslik bulmak zaman “satin Listesi.” Bunu gibi saticilarin listesini derece artacak göreceksiniz. Bu süreç ilk basta yavas görünebilir, ancak birkaç hafta sonra oldukça büyük bir liste olmalidir.

Örnegin, 5 harcamak – 10 saat basliklar arastirma bu hafta ve 100 iyi olanlar ile geldi. Eger “Satin Al Listesi” için bu 100 ekleyin. Daha sonra önümüzdeki hafta ayni 5 harcamak zaman – 10 saat basliklar arastirma ve 100 yeni basliklar ile gelip, sizin satin liste 200 büyüdü olacaktir. Birkaç hafta sonra, Listenizde birkaç yüz film olacak.

Bir “Satin Listesi” yani sira ayni zamanda bir olmasi iyi bir fikirdir “almayin Listesi.” Iyi bir satici bulabilirsiniz, ama bir süre sonra bu iyi satanlar listesinin düsmek olurken. Bu zaman zaman listenizi geçmesi ve dvd ki artik onlari tekrar satin emin olun, böylece satmak kesip bir rutin olmalidir.

baska büyük nokta

Eger teklif her baslik para yapmaz. Isinizde amaci size sundugu her baslik kar maksimum miktarda yapmaktir. Benim tavsiyem onlar muhtemelen olacak olacak düsünüyorsaniz çünkü büyük olasilikla, iyi satacak düsünüyorum basliklar üzerinde zaman kaybetmeyin kalmamasidir. Arastirma büyük satis basliklari (ve bu yeni sürümü dvd olmak zorunda degilsiniz) ve üzerinde iki-üç dolar kar görebilirsiniz olanlari bulmak. Bulmak zaman bu sizin satin listenize ekleyebilirsiniz.